Трендоманія: 1 квітня Юрко Гуцуляк проведе майстер-клас з візуальних трендів 2021

1 квітня Юрко Гуцуляк проведе майстер-клас з трендів. Він допоможе розібратися в трендах 2021 та навчитися створювати актуальні візуальні рішення. 

Ви дізнаєтеся:

  • Що таке тренди, як вони розвиваються та їхні різновиди.
  • Як змінюється ставлення до трендів.
  • Чому тренди важливі для бізнесу та чи важливі взагалі.
  • Що таке кластерне сприйняття інформації та імітація кураторства.
  • Що таке супер тренди.
  • Як тренди зміщують акценти між ідеєю та формою.
  • Чи доцільно слідувати трендам.

Для кого?

Майстер-клас буде корисним для графічних, веб- і моушн-дизайнерів, ілюстраторів і художників, професійних команд дизайн-студій та дизайн-агентств, фахівців креативних індустрій.

Лектор: Юрко Гуцуляк, творчий директор Gutsulyak.Studio (Україна, США, Канада), член журі міжнародних фестивалів, лектор, екс-президент ADC*UA. Володар понад 100 міжнародних нагород, серед яких: Red Dot, European Design Awards, Pentawards, Communication Arts, HOW, The Dieline Awards, Graphis, Golden Drum, Epica та інші.

Юрко Гуцуляк, творчий директор Gutsulyak.Studio

Коли? Де? Яка вартість?

  • Коли? 1 квітня з 19:00 до 21:00.
  • Де? В онлайні.
  • Яка вартість? 350 грн.

Деталі та реєстраціяза цим посиланням.


Читайте також: Дизайнер Юрко Гуцуляк про підсумки 2020 року — в креативі та в житті — в ексклюзивному інтерв’ю для CreativityUA.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

Сторітелінг і технології, популярність стрімінгових платформ і враження від конкурсу Pitch UA 3

Айра Наполіелло (Ira Napoliello), сторітелер і менеджер креативного та бізнесового секторів аудіовізуальної індустрії. Має з два десятки років досвіду створення, ...

15 квітня відбудеться Конференція з ІТ-права #ubaITconf

Якщо ви хочете зрозуміти, як працює український ринок юридичних послуг для ІТ-бізнесу, якщо прагнете знайти ділових партнерів, професійних співробітників чи ...

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.

16 квітня відбудеться друга конференція ДиВи Конф

16 квітня Netpeak організовує вже другу ДиВи Конф — онлайн-конференцію для бізнесу про відеомаркетинг в інтернеті. Діджитал Відео Конф — ...

«Бігом допомагай планеті!»: у Києві відбудеться антисміттєвий забіг No Waste Run

У Всеукраїнський день довкілля, 17 квітня, завдяки благодійному забігу збиратимуть кошти на будівництво інноваційного культурного об’єкта «України Без Сміття», що ...