Тени отбрасывают собак. Часть 3.

«Хочется «говорить» фотографией людям о себе, своём восприятии мира, показать себя. Ведь по фотографиям видно мою жизнь», – поясняет цель создания своих работ Меньшиков.

«Где я нахожу источники для вдохновения – это, пожалуй, самый сложный вопрос, на который я не могу ответить однозначно. Для меня это тайна за семью печатями… Какая-то сила, энергия иногда дарует мне вдохновение, идею. Сказать: «Сегодня я придумаю идею» – нельзя. Так как она придёт не сегодня и, может, не завтра. Она придёт в самый неожиданный момент. А потом – снова тишина. И ты не знаешь, повторится ли с тобой это чудо вновь», – говорит фотограф. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...