Тени отбрасывают собак. Часть 2.

«Чёрно-белые фотографии обладают специфической способностью воздействия на зрителя. Чёрно-белая фотография, как и чёрно-белое кино – это нечто уникальное. Такого нет в природе. Это создали мы, люди. У черно-белой фотографии очень много поклонников. Она воздействует на зрителя сильнее, чем цветная, если применение чёрно-белой гаммы уместно в данной ситуации», – говорит фотохудожник.

«Возможно, я пытаюсь свой внутренний мир, свои глубокие переживания показать через изображение внешних предметов, окружающих меня. Иногда хочется указать на какую-то мелочь, которая незаметна, но при этом обладает глубокой идеей, философией», – добавляет Меньшиков.

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

10 кейсів українських цифрових продуктів: у червні відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design

Цифровізація стає всюдисущою і захоплює нові й нові індустрії: перевезення, медицину, продажі, довіз товарів, освіту, замовлення їжі та навіть саму ...

School of visual communication та Creativity.ua проводять конкурс до Дня дизайнера

Щорічно 27 квітня дизайнери зі всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну. Тож до Дня дизайнера разом ...