Світ після пандемії на обкладинці нового номера Vogue UA

Обкладинку номера травень-червень 2020 намалювала Олена Ємчук — американська фотографиня та художниця українського походження. Фотопроєкти Ємчук виходили в українському, італійському, британському, китайському та японському виданнях Vogue, а також у New Yorker, AnOther, ID, Dazed & Confused. Вона знімала не лише топ-моделей, а й зірок кіно: Тільду Свінтон, Ніколь Кідман, Кіру Найтлі, Марго Роббі. Унікальне художнє бачення Олени Ємчук, яке балансує на межі сюрреалізму та наївного мистецтва, знайшло відображення й у живописі.

Світ після пандемії на обкладинці нового номера Vogue UA

«Vogue продовжував виходити в найскладніші для людства періоди. Зараз, за ​​часів пандемії COVID-19, на обкладинках його світових видань — відображення того, що відбувається. У кожного — власне бачення: італійський Vogue вийшов із білою обкладинкою, американський — із вінтажним знімком червоної троянди роботи Ірвінга Пенна. Ми замовили ілюстрацію Олені Ємчук, з якою співпрацюємо з першого номера. Її філософський живопис дозволив сказати значно більше, ніж фотографія», — коментує головний редактор Vogue UA Пилип Власов.

Робота Олени, створена в самоізоляції в Нью-Йорку в пік епідемії коронавірусу, глибоко символічна. «Змія уособлює творчу силу, — пояснює Ємчук. — Це — символ переродження, трансформації, зцілення й оновлення життєвого циклу. Люди пліч-о-пліч — прагнення до фізичної близькості, якої всі ми так потребуємо. Торкатися один до одного зараз — небезпечно, і я хотіла зобразити сцену, в якій дотик є цілющим. Полуду, яка затьмарює погляд дівчини з птахом, розсіює також рука. Птах символізує пробудження та звільнення. Палітра кольорів покликана передати дух весни й повернення до природи».

«Картина світу» — так називається й портфоліо, яке відкриває новий номер журналу. В ньому — світовідчуття українських художників, фотографів, дизайнерів під час пандемії. Кожен із співавторів намагався передати в одному зображенні свої почуття — дуже різні й дуже інтимні. Цей спецпроєкт Vogue UA завершує оповідання Ірини Цілик: воно про любов, якій навіть пандемія — не перешкода.

В тему:

Щоб донести до широкого загалу важливість дотримання дистанції, агенція Activista з Лос-Анджелесу створила серію «6 Feet Covers». До неї входять обкладинки музичних альбомів, яким було зроблено редизайн, щоб показати, як має виглядати соціальне дистанціювання.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

З 27 жовтня до 1 листопада в Україні вперше відбуватиметься Тиждень малих українських виробників. Його мета — підтримати представників малого ...

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.