Супер детализированные психоделические картины. Часть 2.

Как всё в этом мире состоит из небольших элементов, так и рисунки молодого ереванского дарования составлены из многочисленных иллюстраций, поддерживающих главную концепцию работы. Художник искусно и скрупулёзно, если не сказать маниакально, добавляет в рисунок всё новые и новые детали, практически не оставляя шансов свободному пространству. Оно как будто проигрывает в схватке с молодым талантом, отдаваясь на растерзание его капиллярной ручке. 

Юханян признаётся, что по-настоящему сильным его увлечением по-прежнему является вовсе не архитектура и даже не рисование, а музыка, в которой он черпает вдохновение. «Я всегда пытаюсь найти время для своих хобби, – рассказывает Давит, – сколько себя помню, я всегда рисовал, вдохновляясь любимыми мелодиями».

 

 

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

10 кейсів українських цифрових продуктів: у червні відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design

Цифровізація стає всюдисущою і захоплює нові й нові індустрії: перевезення, медицину, продажі, довіз товарів, освіту, замовлення їжі та навіть саму ...

School of visual communication та Creativity.ua проводять конкурс до Дня дизайнера

Щорічно 27 квітня дизайнери зі всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну. Тож до Дня дизайнера разом ...