Спрей-флакон для божоле

В этом году McCann Vilnius (Литва) решило подойти к Божоле Нуво нестандартно, разработав для вина мини-бутылочку в виде освежителя дыхания. Божественный напиток разлили по черным блестящим флакончикам, спрятав его за цветочную этикетку. Последняя призвана олицетворять характерный аромат свежесобранных цветов, которым славится Божоле Нуво. Вкус напитка так тонок и изыскан, что им хочется наслаждаться до бесконечности. Учтя этот факт, креаторы дали название своей упаковке “Bouche bēe”, что в переводе означает “С широко открытым ртом”. 

РА McCann Vilnius выпускает такие лимитированные линейки упаковок для вина ежегодно. Креаторы таким образом выражают свою мысль, что так же, как и молодое вино, их идеи всегда свежи. 

В прошлом году McCann Vilnius выпустило упаковку для “Божоле Нуво” в виде банки с краской и пакетик с кровью.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».