Скульптуры, которые сломали физику. Часть 1.

Сегодня нужно удивлять, выделяться,  запоминаться, нарушать законы физики и ломать стереотипы. В этой подборке собраны наиболее удивительные и необычные скульптуры со всего мира. 

 

 

1. Летающие камни в Каире.

 

2. Слон, плавающий в невесомости.

 

3. Падающая статуя.

 

4. Квинтет улыбки : если Вы никогда не думали, что человеческие зубы – довольно жуткие, просто взгляните на это творение.

 

5. Упражнение на кольцах между коксовых деревьев.

 

6. Сила природы.

 

7. Нависающие коробки.

 

8. Скульптура на волосе. С первого взгляда кажется, что ничего примечательного в ней нет, пока не начинаешь понимать, что это нано скульптура. Её размер составляет всего 80 х 100 х 20 микрон, и находится эта скульптура на волосе. Средний диаметр волоса, к слову, 40-50 микрон.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...