Самое новогоднее шампанское.

Дизайнерское агентство ButterflyCannon закончило очередную работу для дома шампанских вин Chandon. В рамках нового проекта были разработаны три лимитированных серии упаковок для элитного шампанского. Зимняя коллекция представляет собой серию особых усадочных этикеток, на которых присутствуют игривые сообщения, Они создают ощущение веселья и спонтанности, а также отражают стиль жизни влюблённого в роскошь поклонника Chandon.

Фото: packagingnews.co.uk

«Уже на протяжении нескольких лет мы тесно сотрудничаем с ButterflyCannon, так как они делают всё возможное, чтобы получить максимальную отдачу от производителей упаковки, и они действительно понимают нашего потребителя», — рассказал Морган Роббат (Morgan Robbat), директор по маркетингу в Chandon, LVMH.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».