Самая роскошная бутылка для воды

Ультра-гламурная бутылка для воды, разработанная компанией bkr и Swarovski, изготовлена из стекла, полудрагоценных металлов и 500 сияющих кристаллов Swarovski. Если и это не заставит вас поддерживать водный баланс в организме, то уже ничего не сможет заставить.

Коллекция бутылок под названием 500 вдохновлены роскошью, модой и бриллиантами. Экстравагантность такой многоразовой бутылки в полной мере отражена в её стоимости — 185 долларов США. При этом компания bkr всю прибыль от продажи роскошных бутылок направит в организацию Water For People, которая пропагандирует употребление чистой и безопасной воды. Каждая проданная бутылка 500 обеспечивает месячный запас чистой воды нуждающемуся человеку, утверждают в компании.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».