Роскошные дамы на fashion-фотографиях ХХ века. Часть 1.

Он родился в 1925 году в Париже. И, несмотря на то, что война застигла врасплох Жорж, старательно учился у известного по тем временам художника Поля Колана, который рисовал афиши. Благодаря ему, он привил себе чувство прекрасного, полюбил моду, шик, красоту и декоративность. После войны, ассистируя Вилли Рицо, он не только открывает для себя новое современное искусство, но и мастерски овладевает использованием света и тени в фотографиях. В далёкие пятидесятые ему выпадает шанс опубликовать свой первый модный репортаж в легендарном журнале Elle, специально для которого он разработал свой собственный стиль, снимая моделей в самых неожиданных условиях и местах. Это помогло ему стать одним из самых востребованных фотограф ХХ века, который, отойдя от стереотипных студийных съёмок, создал сотни потрясающих снимков в естественной среде, где объединил человека, высокую моду и фотографическое искусство. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Переможці національного конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 стали відомі в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Ukrainian Design: ...