Рентгенограммы цветов или врач флоры насущной

Возвышенные в своей минималистической чувственности фотографии различных цветов стали делом всей жизни для врача-радиолога Дейна Таскера. В его работах отображается как утончённость, так и прочность прекрасных растений. 
Не только цветы становились предметами вдохновления врача-фотографа

Таскер использовал рентгеновскую плёнку для фиксации контуров цветов, что создало эффект призрачности и прозрачности. За счёт обесцвечивания ярких цветочных расцветок фотографии выглядят словно рисунки тушью.

Однажды Таскер сказал: «Цветы являются выражением любви к жизни растениями». А любовь к жизни Дейна выражалась в его необыкновенных работах.

 

 

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».