Прогноз Pantone: «must have-кольори» осені-2020 на основі трендів соцмереж

Французька технологічна компанія Heuritech та Pantone випустили прогноз кольорів та відтінків, які пануватимуть у світі моди цієї осені.

Аналізуючи тренди жіночої моди в Європі, компанії опублікували звіт під назвою Must-Have Colors for Fall 2020. В ньому вони дійшли висновку, що чисті, пастельні та природні відтінки домінуватимуть цієї осені.

Частиною м’ятної кольорової гами є «туманний нефрит» (Misty Jade) — популярний відтінок, обраний на основі Instagram-трендів. А також «люпин» (Lupin) — пастельний колір, якому віддають перевагу «люди зі сміливим стилем».

У звіті також зазначено, що восени 2020 року пальто та сукні золотисто-коричневого кольору (або Tawny Birch) стануть конкурентною перевагою модних брендів. Так само, як і сміливі блакитні відтінки на зразок світлого синьо-блакитного або Blue Bird, який, як свідчать дослідження, дуже полюбляють модні спільноти в Instagram.

Прогноз Pantone і Heuritech також говорить про те, що цієї осені стане помітним проникнення кольорів рожевої гами в чоловічі колекції, що може стати сенсацією останніх сезонів.

Прогноз Pantone: «must have-кольори» на осінь-2020 на основі трендів соцмереж

Джерело

Фото в заголовку: Mika Baumeister / Unsplash


В тему:

Компанія, що розробила систему кольорів Pantone, випустила картки Color Match та мобільний додаток Pantone Connect (доступний як для iOS, так і для Android). Інструменти дозволяють класифікувати за цією системою будь-який колір, який вам зустрінеться в реальному житті. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

10 класичних хелловінських костюмів та як вони змінювалися з часом

Хелловінські костюми за останні сто років перетворилися зі скромних саморобних речей на дещо значно страшніше (чи сексуальніше).

Як змінювалися тренди хелловінських костюмів впродовж останніх 150-ти років

Американці почали вбиратися в маскарадні костюми на Хелловін наприкінці 19-го століття. Але з того часу тренди хелловінських костюмів дуже змінилися.

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.

LIONS Live: McCann Tel Aviv та IKEA розповідають про проєкт ThisAbles

Агенція McCann Tel Aviv запустила проєкт ThisAbles, створивши серію аксесуарів, які роблять меблі дружніми до людей з інвалідністю.