Прогноз Pantone: «must have-кольори» осені-2020 на основі трендів соцмереж

Французька технологічна компанія Heuritech та Pantone випустили прогноз кольорів та відтінків, які пануватимуть у світі моди цієї осені.

Аналізуючи тренди жіночої моди в Європі, компанії опублікували звіт під назвою Must-Have Colors for Fall 2020. В ньому вони дійшли висновку, що чисті, пастельні та природні відтінки домінуватимуть цієї осені.

Частиною м’ятної кольорової гами є «туманний нефрит» (Misty Jade) — популярний відтінок, обраний на основі Instagram-трендів. А також «люпин» (Lupin) — пастельний колір, якому віддають перевагу «люди зі сміливим стилем».

У звіті також зазначено, що восени 2020 року пальто та сукні золотисто-коричневого кольору (або Tawny Birch) стануть конкурентною перевагою модних брендів. Так само, як і сміливі блакитні відтінки на зразок світлого синьо-блакитного або Blue Bird, який, як свідчать дослідження, дуже полюбляють модні спільноти в Instagram.

Прогноз Pantone і Heuritech також говорить про те, що цієї осені стане помітним проникнення кольорів рожевої гами в чоловічі колекції, що може стати сенсацією останніх сезонів.

Прогноз Pantone: «must have-кольори» на осінь-2020 на основі трендів соцмереж

Джерело

Фото в заголовку: Mika Baumeister / Unsplash


В тему:

Компанія, що розробила систему кольорів Pantone, випустила картки Color Match та мобільний додаток Pantone Connect (доступний як для iOS, так і для Android). Інструменти дозволяють класифікувати за цією системою будь-який колір, який вам зустрінеться в реальному житті. 

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Виплати українським IT-компаніям від іноземних клієнтів зросли на 32%

Міжнародна платформа Payoneer поділилась результатами діяльності українців на міжнародних ринках за перший квартал 2021 року. Відтак найбільші виплати від іноземних ...

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

Nebo на культурній орбіті: про круасан на дереві, Марс і динозаврів

Привіт, земляни! Подкасти нині усюди: їх слухають мільйони, їх купують за мільйони та навіть фільми по ним знімають. Однак, нещодавнє ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.