Як визначити шрифт та колір: дві ініціативи, покликані полегшити роботу креаторам

FontInLogo – платформа, що збирає інформацію про шрифти логотипів

Якщо вам колись доводилося проводити цілі години у пошуках ідеального шрифту, тоді для вас може виявитися корисною платформа FontInLogo. Її було засновано європейською компанією програмного забезпечення Azwedo. Ця ідея зародилася тоді, коли команда дізналася про те, як ретельно ставляться до вибору шрифту відомі бренди. Дизайнери Azwedo почали збирати дані про такі шрифти і зрештою створили присвячену цьому онлайн-платформу, яка дозволяє визначити шрифт, який використовує той чи інший бренд для свого логотипу.

Від Netflix до Nike, від Uber до Ikea – FontInLogo збирає інформацію про усі більш-менш відомі та впізнавані логотипи брендів. Ця платформа, за задумом, має стати джерелом натхнення як для тих, хто добирає ідеальний шрифт для свого проєкту, так і для тих, хто просто цікавиться цією темою.

Разом із FontInLogo дизайнери компанії Azwedo також ведуть свій тематичний блог. Мета цих проєктів – допомогти креативній спільноті. Але для того, щоб вони стали дійсно всеохопними, проєкт і сам потребує допомоги з боку спільноти. Зокрема, вони завжди будуть раді, якщо хтось може надати відповідну інформацію про якийсь з відсутніх на платформі брендів або принаймні назвати бренд, який варто було б додати та визначити шрифт.

Кольорові картки та додаток Pantone Connect

Компанія, що розробила систему кольорів Pantone, випустила картки Color Match та мобільний додаток Pantone Connect (доступний як для iOS, так і для Android), що дозволяють класифікувати за цією системою будь-який колір, який вам зустрінеться в реальному житті. Картка завбільшки з кредитку є унікальним рішенням, яке дозволяє скористатися камерою смартфона, щоб виміряти колір об’єкта, поверхні чи матеріалу та порівняти його зі зразком.

Ця розробка призначена для того, щоб визначати кольори за системою Pantone за лічені секунди та у спосіб, який не вимагає нічого складнішого за фото. І до того ж робити це не менш точно, ніж, скажімо, за допомогою колориметра.

Щоб визначити колір, достатньо розмістити на відповідній однотонній поверхні кольорову картку та зробити фото під належним кутом. Звісно, хороше освітлення та відсутність відблисків лишаються необхідною умовою.

Джерело 1, 2

Хоча навряд чи ця система знає такий колір, як, наприклад, колір борщу, який так високо цінують жителі Литви та туристи.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на престижному європейському конкурсі (оновлено)

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на європейському конкурсі iJungle 2020 Illustration Awards. Альона Шостко отримала золото в номінації ...

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...

AFI Awards. Названо найкращі фільми та серіали 2020 року

Щорічно Американський інститут кіномистецтва, розташований в Лос-Анджелесі і заснований у 1967 році, називає найкращі фільми і серіали, що вийшли протягом ...

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва під назвою «Forever is our today». Організатори виставки ...

Сінгапурська студія розробила безконтактні кнопки для ліфтів

Достатньо зімітувати натискання на кнопку, не торкаючись її, і Kinetic Touchless дійсно втопиться в панель, наче під дією телекінезу.