Як визначити шрифт та колір: дві ініціативи, покликані полегшити роботу креаторам

FontInLogo – платформа, що збирає інформацію про шрифти логотипів

Якщо вам колись доводилося проводити цілі години у пошуках ідеального шрифту, тоді для вас може виявитися корисною платформа FontInLogo. Її було засновано європейською компанією програмного забезпечення Azwedo. Ця ідея зародилася тоді, коли команда дізналася про те, як ретельно ставляться до вибору шрифту відомі бренди. Дизайнери Azwedo почали збирати дані про такі шрифти і зрештою створили присвячену цьому онлайн-платформу, яка дозволяє визначити шрифт, який використовує той чи інший бренд для свого логотипу.

Від Netflix до Nike, від Uber до Ikea – FontInLogo збирає інформацію про усі більш-менш відомі та впізнавані логотипи брендів. Ця платформа, за задумом, має стати джерелом натхнення як для тих, хто добирає ідеальний шрифт для свого проєкту, так і для тих, хто просто цікавиться цією темою.

Разом із FontInLogo дизайнери компанії Azwedo також ведуть свій тематичний блог. Мета цих проєктів – допомогти креативній спільноті. Але для того, щоб вони стали дійсно всеохопними, проєкт і сам потребує допомоги з боку спільноти. Зокрема, вони завжди будуть раді, якщо хтось може надати відповідну інформацію про якийсь з відсутніх на платформі брендів або принаймні назвати бренд, який варто було б додати та визначити шрифт.

Кольорові картки та додаток Pantone Connect

Компанія, що розробила систему кольорів Pantone, випустила картки Color Match та мобільний додаток Pantone Connect (доступний як для iOS, так і для Android), що дозволяють класифікувати за цією системою будь-який колір, який вам зустрінеться в реальному житті. Картка завбільшки з кредитку є унікальним рішенням, яке дозволяє скористатися камерою смартфона, щоб виміряти колір об’єкта, поверхні чи матеріалу та порівняти його зі зразком.

Ця розробка призначена для того, щоб визначати кольори за системою Pantone за лічені секунди та у спосіб, який не вимагає нічого складнішого за фото. І до того ж робити це не менш точно, ніж, скажімо, за допомогою колориметра.

Щоб визначити колір, достатньо розмістити на відповідній однотонній поверхні кольорову картку та зробити фото під належним кутом. Звісно, хороше освітлення та відсутність відблисків лишаються необхідною умовою.

Джерело 1, 2

Хоча навряд чи ця система знає такий колір, як, наприклад, колір борщу, який так високо цінують жителі Литви та туристи.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.