Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Хелловін цього року, може, дещо й відрізняється від попереднього через пандемію, проте це зовсім не означає, що бренди опустили руки. Зрештою, соціальне дистанціювання – це ще не привід відмовлятися від сезону свят. Зокрема, у Великобританії компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings. Таким чином жителі англійського містечка Стівенідж, що в Хартфордширі, отримали унікальне, стильне та моторошне тло для того, щоб відсвяткувати Хелловін у 2020 році.

Креативний проєкт, втілений в життя піар-агенцією Taylor Herring, було реалізовано за допомогою розробленої Samsung технології відеомапінгу SmartThings. Агенція також залучила до участі в проєкті художників-гримерів і танцювальний гурт. Зокрема, шотландська майстриня Еллі Хенд-МакКріді (Ellie Hand-McCready) з нагоди Хелловіну створила образ, який було інкорпоровано у цифрове шоу. А танцювальний гурт Empire для свого виступу вдягнувся в комбінезони зі скелетами, які світилися в ультрафіолеті.

Впродовж двох днів команда інженерів облаштовувала найстаріший будинок в містечку. Обладнання, що відповідало за освітлення, туман, музику та звукові ефекти, контролювалося за допомогою додатку SmartThings, встановленого на телефон Samsung Galaxy S20.

Компанія Samsung сподівається, що таке світлове шоу розвеселить дітей і дорослих та принесе їм натхнення, оскільки опитування показали, що навіть з дотриманням соціального дистанціювання більшість людей все ж не відмовлятиметься від святкування Хелловіну.

Практичні поради від Samsung

Також британське відділення Samsung випустило серію коротеньких майстер-класів для тих, кого зацікавило шоу. Вони показують, як можна використати проєкції SmartThings, щоб відсвяткувати Хелловін вдома, а також відеоуроки, як відтворити той образ, який Еллі Хенд-МакКріді створила для кампанії.

Речник британського відділення Samsung зазначив: «Ми хотіли показати, як працює технологія SmartThings, і зробити це у цікавий та інтерактивний спосіб. Будинок з привидами на Хелловін демонструє масштабне застосування простих та зручних функцій цієї технології. А інструкції для користувачів спрощують цей процес ще більше, показуючи, як просто все це відтворити вдома».

Джерело

Читайте також: Як змінювалися хелловінські костюми впродовж останніх 150 років.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...