Проект української агенції отримав відзнаку Site of the day на Awwwards

Сайт, присвячений життю і творчості fashion-фотографа Пітера Ліндберга, отримав звання Site of the day на Awwwards 25 вересня. Проект розробила українська рекламна агенція obys.

Кілька днів тому сайт здобув таку ж відзнаку на CSS Design Awards.

Пітер Ліндберг – одна із ключових постатей в сучасній фешн-фотографії. Протягом своєї кар’єри він працював з Vogue, Vanity Fair та Harper’s Bazaar, неодноразово був автором календаря Pirelli та створив культові портрети відомих акторок та моделей.

Ліндберга не стало 3 вересня 2019 року. Він прожив 74 роки.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...