Победители Ukrainian Design: The Very Best Of 2015

Международное жюри отметило 199 работ-финалистов, которые получили звание “The Best Of” и из них 17 работ стали “The Very Best Of”.

В номинации Graphic Design, Digital Design и TV / Promo & Film Motion Graphics в финал прошло около 20% поданных работ, а в номинации Industrial Design и Environmental Design титул “The Best Of” получило 15% от всех работ в этих категориях.

 

Статистика победителей Ukrainian Design: The Very Best Of 2015

 

 

Number of entries

Best Of

The Very Best Of

A Graphic Design

544

119

6

B Digital Design

109

22

4

C TV / Promo & Film Motion Graphics

64

14

5

D Industrial Design

116

19

0

E Environmental Design

54

8

2

Total

887

182

17

С полным списком победителей Ukrainian Design: The Very Best Of 2015 можно ознакомиться на сайте.

Спасибо всем, кто участвовал в четвёртом национальном конкурсе дизайна Ukrainian Design: The Very Best Of 2015. Желаем всем участникам успехов в дальнейших победах!  

 

 

 

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».