Олимпиада в ушах

Они раскрашены в цвета флагов стран-участниц Игр-2016, сообщает Highsnobiety.

В коллекцию под названием Unity Edition Studio Wireless вошли наушники в цветах флагов Бразилии, Франции, Испании, Германии и других государств. В продажу гаджеты поступят 5 августа, цена — около 380 долларов. Наушники можно приобрести в фирменных магазинах Apple.

Под брендом Beats by Dr. Dre выпускаются наушники и динамики. В 2014 году марку купила компания Apple. Сумма сделки составила 3 миллиарда долларов. В ноябре того же года в продажу поступили первые после объединения фирм наушники — беспроводные Solo2 Wireless.

 


Подробнее:http://adindex.ru/news/marketing/2016/08/5/135579.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...