Новогодний Tuborg

Ведущий производитель банок для напитков Rexam разработал для компании Carlsberg лимитированную серию рождественских банок для пива Tuborg Pilsner. Пиво разливается по литровым и 0,75-литровым банкам King Cans. Литровая банка от Rexam является самой большой двухкомпонентном алюминиевой банкой для напитков, доступной на мировом рынке. Она позволяет добиться максимальной экспозиционной эффективности для пива Tuborg Pilsner, сваренного специально к зимнему сезону.

Рассказывая о сотрудничестве, доктор Линда Боос (Linda Boos), директор отдела связей корпорации в Carlsberg Germany GmbH, объяснила: «Работа с Rexam в прошлом году оказалась очень успешной. Банки Rexam King Cans позволяют наносить фирменную символику на всю их поверхность, создавая максимальное визуальное воздействие на точках продаж. А это особенно важно в рождественский период».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».