Ностальгические свитера от Кристофера Кейна

Именной бренд Кристофер Кейн основал в 2006 году, сразу после окончания учебы в школе дизайна Saint Martins. В честь юбилея дизайнер выпустил линию свитшотов со знаковыми для марки принтами, в числе которых шимпанзе из коллекции весна-лето 2009, цветы сезона осень-зима 2010 и иллюстрации словно из учебников по ботанике с вещей, выпущенных в 2014 году. Выполнены свитшоты из сатина или скубы.

Стоимость одного свитера колеблется в пределах $ 345—825 за штуку. Приобрести вещи из юбилейной капсулы можно на официальном сайте Christopher Kane.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».