Nike превратила церковь 19 века в баскетбольный комплекс

Компания Nike превратила чикагскую церковь Богоявления в баскетбольный комплекс, чтобы местная молодежь могла здесь искать вдохновение и реализовать свои мечты. Однако в церкви оставили ее аутентичные витражи и сделали новые в виде баскетбольных мячей.

Комплекс называется «Just Do It HQ at the Church» и предназначен для тренировок детей из местных школьных команд. С графиком занятий можно ознакомиться на сайте бренда.

Отметим, церковь Богоявления в Чикаго сооружена еще в 1885 году. В 2011 году храм закрыли, поскольку его посещали только 6 прихожан. До 2018-го помещение пустовало, пока его не выкупила компания Nike.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...