Неповторимые модели – руками детей

Производитель фотокамер Leica представил два фотоаппарата-дальномера из серии M, который оформлены рисунками учеников начальной школы в Дортмунде, Германия. Эти единственные в своём роде фотокамеры были изготовлены с благотворительной целью, ведь все доходы от продажи камер на аукционе пойдут в детский фонд Kinderlachen.

После того как 140 детей украсили совершенно белые бумажные камеры Leica своими рисунками, создатели проекта продемонстрировали эти креативные модели в парке. Две модели были воплощены в жизнь в виде настоящих фотокамер мюнхенским художником Гельмутом Люттером.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мешканці будинку для літніх людей відтворюють обкладинки альбомів поп-зірок

Те, що карантин може стати стимулом для натхнення, блискуче довели жителі будинку для літніх людей Sydmar Lodge Care Home в ...

Як визначити шрифт та колір: дві ініціативи, покликані полегшити роботу креаторам

Платформа FontInLogo збирає інформацію про логотипи брендів, а мобільний додаток Pantone Connect дозволяє класифікувати будь-який колір.

BBDO Ukraine створило нову айдентику для Одеського міжнародного кінофестивалю

Коли у BBDO Ukraine розпочали співпрацю з кінофестивалем, головним завданням було — знайти візуальну форму, яка найкращим чином розповість про ...

Plan B: в Sergey Makhno Architects створили проєкт будинку на глибині 15 метрів

Команда студії Sergey Makhno Architects розробила інноваційну концепцію підземного будинку — Plan B. «Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.