Неймовірні оптичні ілюзії 2020 року, які допоможуть відволіктись від всесвітнього хаосу

Зізнаємося чесно: багато хто з нас хотів би, аби 2020 рік був лише однією гігантською кошмарною ілюзією. На жаль, це не так. Але ілюзіям все ж таки зайшлося місце.

Конкурс «Найкраща ілюзія року», який був організований американським Neural Correlate Society (NCS), оголосив переможців — головоломки, які вразили офтальмологів, неврологів, психологів та художників з усього світу.

Цього року переміг японський математик Кокічі Сугіхара з Університету Мейдзі зі своєю 3D-трансформацією знаменитої 2D-сходової головоломки.

Анонсуючи свій конкурс, керівництво NCS пояснило: вивчення оптичних ілюзій є життєво важливим, оскільки воно допомагає вченим зрозуміти механізми роботи мозку та сенсорне сприйняття реальності. А це, в свою чергу, дає їм більш широке уявлення про те, як краще лікувати офтальмологічні та неврологічні захворювання.

Ці оптичні ілюзії не настільки влізли в наші душі, як реальні події цього року, але, тим не менш, вони таки збивають з пантелику. Погляньте на три найкращі оптичні ілюзії 2020 року.

Перше місце. Кокічі Сугіхара (Японія) і його карколомні сходинки

Друге місце. Дзеркало чи не дзеркало? Метт Прічард, США

Третє місце. Неймовірна типографіка. Даніель Маарвельд (Нідерланди)

Джерело


Читайте також:

Проєкт Depositphotos «Візуальні тренди 2021: нова реальність» розкриває, як змінилась візуальна комунікація, які завдання і нові виклики стоять перед брендами й творцями контенту в наступному році.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

В Італії офіційно заборонили цензуру в кінематографі

Міністерство культури Італії остаточно врегулювало закон про цензуру в кінематографі. Згідно закону, в країні забороняється перешкоджати виходу фільму або намагатися ...

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня. Нагадаємо, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...