Не выбрасывайте, это искусство!

Хиршхорн известен своими энергичными, полными смысла и хлама работами. Он творит их, используя повседневневные вещи – картон, фольгу, клейкую ленту, полиэтиленовую плёнку; предметы обихода, такие как столы, диваны, стулья, и мусор. Очень много мусора. Хишхорн заявляет, что хлам в его работах символизирует культурный протест против потребительских товаров, повсеместно захвативших мир, и против потребительского общества в целом. 

Помимо этого, в своих работах он также делает ссылки на проблемы искусства, поп-культуры и философии, пытаясь вдохновить зрителя на размышления. Но, не взирая на якобы благую направленость своего творчества, Хиршхорн настаивает, что его провокационные инсталяции вовсе не стремятся помочь человеку.

Творчество Хиршхорна экспонируется во всём мире. Его работы включены в коллекции престижных музеев и галерей, включая Музей современного искусства в Нью-Йорке, Centre Georges Pompidou в Париже Tate Modern в Лондоне.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...