Лучшие стрит-фото. Часть 1.

Хорошее стрит-фото сделать не так просто, как может показаться на первый взгляд. Ведь фотограф должен не только найти необычный ракурс и передать атмосферу, а и дополнить картину вечно спешащими по своим делам жителями мегаполиса. Но настоящим мастерам уличной фотографии это отлично удаётся. Представляем Вашему вниманию подборку лучших стрит-фото всемирно известных фотографов.

Играть по правилам.
Фотограф: Джордж Беккер.

Свет и тьма.
Фотограф: Гианстефано Фонтана.

Улицы Токио.
Фотограф: Кармин Чириако.

Суперсовременный общественный парк Superkilen в Копенгагене, Дания.
Фотограф: Эрик Дюфо.

Последний день 2015 года.
Фотограф: Атилла Озтюрк.

Синий зонтик.
Фотограф: Тони Горан.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...