Лучшие фото планеты по версии Sony World Photography Awards 2017. Часть 2.

“Национальный конкурс” – это глобальная номинация премии Sony World Photography Awards 2017, в которой могут поучаствовать все фотографы, отправившие свои работы на основной конкурс. Категория, в которую был подан снимок участника, значения не имеет. В “Национальном конкурсе” собраны архитектурные снимки,портреты, натюрморты, тревел-фотографии и многие другие виды фото. Главной целью номинации является выбрать и поощирить лучших фотографов из всех участвующих стран.

11. Эстония.

 

12. Чехия.

 

13. Дания.

 

14. Китай.

 

15. Франция.

 

16. Египет.

 

17. Эквадор.

 

18. Хорватия.

 

19. Колумбия.

20. Финляндия.

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.