Куди піти у лютому: афіша цікавих виставок у Києві

У лютому київські галереї та музеї знайомитимуть нас з колекцією керамічних іграшок, творчістю 65 українських митців та історією Криму.

«Міненко»

minenko 739x768 - Куди піти у лютому: афіша цікавих виставок у Києві

Роботи української художниці Любові Міненко експонуються не лише на Батьківщині, а й у художніх інституціях Англії, Франції, Німеччини, США, Канади, Японії, Хорватії. Основою для майбутньої виставки, що відбудеться в «Київській картинній галереї», стане колекція її творів з канівської галереї.

Час проведення: 9 – 24 лютого

Графік роботи: з 10:00 до 18:00 (крім понеділка та четверга)

Адреса: вул. Терещенківська, 9

«Традиційні гаджети»

50846598 2248093981908360 7902699817019637760 n - Куди піти у лютому: афіша цікавих виставок у Києві

Музей історії Києва покажуть найбільшу колекцію керамічних іграшок у столиці. Експонати доповнені їхніми 3D-моделями, і завдяки QR-кодам можна розглядати іграшки на персональних ґаджетах.

На виставці буде представлена керамічна пластика від давньоруської доби (Х-ХІІІ ст.) до нового часу (ХVIIІ-ХІХ ст.), а також роботи сучасних художників-керамістів.
Окрасою виставки є музичне оформлення, яке створила лідерка гурту ONUKA Ната Жижченко (вона зіграла на свищиках ХVII-ХVIIІ ст.).

Час проведення: 12 лютого – 14 березня

Графік роботи: вівторок – неділя, з 11:00 до 19:00, понеділок – з 11:00 до 16:00

Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 7

Вартість квитків – 40 гривень, пільговий квиток – 30 гривень.

«Лірика музейних фондів»

anatoly burtovy 181 1119x768 - Куди піти у лютому: афіша цікавих виставок у Києві

Музей сучасного мистецтва України влаштує виставку, на якій будуть представлені твори 65 українських митців. Відвідувачі зможуть побачити декоративно-прикладне мистецтво, живопис, графіку і скульптуру представників різних мистецьких шкіл і напрямків.

«Кожний з митців має свою унікальну індивідуальність, усі вони брали участь у багатьох власних та спільних виставках, їх роботи зберігаються у музеях різних країн світу та приватних колекціях», – зазначають організатори.

Час проведення: 14 лютого – 17 березня

Графік роботи: вівторок – неділя, з 11:00 до 19:00

Адреса: вул. Кирилівська, 41

Вхід вільний.

«Дивовижні історії Криму»

У давнину мальовничий Крим був прилистком для багатьох народів: кіммерійців, скіфів, сарматів, готів, половців, генуезців, венеційців та інших. Виставка, яка відкриється у «Мистецькому Арсеналі», проведе глядача по слідах давніх племен, що вплинули на формування людності півострова. Зокрема, експозиція розповість про корінний етнос півострову – кримських татар.

До виставки увійдуть предмети з колекцій 15 українських музеїв – від скіфського золота, зброї, артефактів до творів сучасного мистецтва.

Час проведення: 26 лютого – 5 травня (відкриття – 26 лютого о 19:00)

Графік роботи: вівторок – неділя, з 11:00 до 20:00

Адреса: вул. Лаврська, 12

Вартість квитків: 26-27 лютого вхід на виставку вільний, в інші дні – 40 – 80 гривень.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Стартував проєкт «Екземпляри XX», присвячений літературно-мистецьким часописам минулого століття

Проєкт «Екземпляри XX. Літературно-мистецька періодика XX століття» спрямований на вивчення знакових періодичних видань про літературу і мистецтво XX століття, які ...

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon завершено

Статистика KYIV MEDIA WEEK Global Marathon: 10-й ювілейний міжнародний медіафорум зібрав майже 3000 учасників із 52 країн світу! 14 вересня ...

«Мапа реновації»: у Києві створили онлайн-мапу із занедбаними пам’ятками архітектури й історії

У Києві створили онлайн-мапу із занедбаними будівлями «Мапа реновації». Зараз на мапі можна побачити розташування занедбаних пам’яток архітектури й історії лише Шевченківського району Києва. ...

Як створювалися номіновані на «Еммі-2020» вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.

KMW Special завершено

14 провідних медіаекспертів з усього світу обговорювали найактуальніші питання аудіовізуальної індустрії – ексклюзивно для глядачів KYIV MEDIA WEEK Special У ...