Куди піти у лютому: афіша цікавих виставок у Києві

У лютому київські галереї та музеї знайомитимуть нас з колекцією керамічних іграшок, творчістю 65 українських митців та історією Криму.

«Міненко»

Роботи української художниці Любові Міненко експонуються не лише на Батьківщині, а й у художніх інституціях Англії, Франції, Німеччини, США, Канади, Японії, Хорватії. Основою для майбутньої виставки, що відбудеться в «Київській картинній галереї», стане колекція її творів з канівської галереї.

Час проведення: 9 – 24 лютого

Графік роботи: з 10:00 до 18:00 (крім понеділка та четверга)

Адреса: вул. Терещенківська, 9

«Традиційні гаджети»

Музей історії Києва покажуть найбільшу колекцію керамічних іграшок у столиці. Експонати доповнені їхніми 3D-моделями, і завдяки QR-кодам можна розглядати іграшки на персональних ґаджетах.

На виставці буде представлена керамічна пластика від давньоруської доби (Х-ХІІІ ст.) до нового часу (ХVIIІ-ХІХ ст.), а також роботи сучасних художників-керамістів.
Окрасою виставки є музичне оформлення, яке створила лідерка гурту ONUKA Ната Жижченко (вона зіграла на свищиках ХVII-ХVIIІ ст.).

Час проведення: 12 лютого – 14 березня

Графік роботи: вівторок – неділя, з 11:00 до 19:00, понеділок – з 11:00 до 16:00

Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 7

Вартість квитків – 40 гривень, пільговий квиток – 30 гривень.

«Лірика музейних фондів»

Музей сучасного мистецтва України влаштує виставку, на якій будуть представлені твори 65 українських митців. Відвідувачі зможуть побачити декоративно-прикладне мистецтво, живопис, графіку і скульптуру представників різних мистецьких шкіл і напрямків.

«Кожний з митців має свою унікальну індивідуальність, усі вони брали участь у багатьох власних та спільних виставках, їх роботи зберігаються у музеях різних країн світу та приватних колекціях», – зазначають організатори.

Час проведення: 14 лютого – 17 березня

Графік роботи: вівторок – неділя, з 11:00 до 19:00

Адреса: вул. Кирилівська, 41

Вхід вільний.

«Дивовижні історії Криму»

У давнину мальовничий Крим був прилистком для багатьох народів: кіммерійців, скіфів, сарматів, готів, половців, генуезців, венеційців та інших. Виставка, яка відкриється у «Мистецькому Арсеналі», проведе глядача по слідах давніх племен, що вплинули на формування людності півострова. Зокрема, експозиція розповість про корінний етнос півострову – кримських татар.

До виставки увійдуть предмети з колекцій 15 українських музеїв – від скіфського золота, зброї, артефактів до творів сучасного мистецтва.

Час проведення: 26 лютого – 5 травня (відкриття – 26 лютого о 19:00)

Графік роботи: вівторок – неділя, з 11:00 до 20:00

Адреса: вул. Лаврська, 12

Вартість квитків: 26-27 лютого вхід на виставку вільний, в інші дні – 40 – 80 гривень.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

Юлія Федів

Керівниця УКФ Юлія Федів: «Зміни неможливо запровадити, якщо в них не будуть зацікавлені безпосередні виконавці»

Керівниця УКФ (Український культурний фонд) Юлія Федів розповіла про те, як культурні та креативні індустрії країни пережили кризу та рухаються ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...