Королевский коньяк королевского объема

Коньяк Louis XIII Le Mathusalem в сентябре представят в известнейшем лондонском универмаге Harrods. Там его можно будет приобрести в течение двух месяцев. После этого уникальный продукт появится в продаже в других городах. Коньяк разливается в сделанные вручную графины из французской коммуны Баккара. Над их изготовлением работали более 20 мастеров.

 

«Louis XIII Le Mathusalem — это результат работы искусства и гения, дань мастерству и времени, — отметил Людовик дю Плесси (Ludovic du Plessis), исполнительный директор Louis XIII. — Универмаг Harrods, известное место, история которого уходит в те же времена, в которые появился коньяк Louis XIII, станет идеальным пространством для запуска этой монументальной серии».

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».