Конкурс форматів: великі призи за великі ідеї

До 10 серпня триває прийом заявок на участь у міжнародному конкурсі ідей розважальних форматів SMALL WORLD. BIG IDEAS 2018. І тепер стимулів взяти участь стало ще більше, адже партнери конкурсу приготували для його переможця додаткові цінні призи.

Конкурс SMALL WORLD. BIG IDEAS присвячений пошуку нових оригінальних ідей розважальних телеформатів – шоу в жанрах game, quiz, dating, travel, survival, reality show та ін. З 2015 року його щорічно проводить медіаконсалтінгова компанія Media Resources Management (Україна) в партнерстві з міжнародним дистрибутором Small World IFT (США) і найбільшим міжнародним ринком аудіовізуального контенту MIPCOM (Франція).

За те, аби увійти до топ-5, а потім стати кращим з кращих однозначно варто поборотися! Адже переможець конкурсу SMALL WORLD. BIG IDEAS отримає унікальні можливості для професійного розвитку на глобальному ринку, а його формат – путівку в світ. І отримає цю путівку не де-небудь, а на найбільшому міжнародному ринку аудіовізуального контенту MIPTV 2019, який відбудеться з 8 по 11 квітня наступного року в Каннах.

Таку можливість подарує партнер конкурсу – компанія Small World IFT. Вона стане ексклюзивним дистрибутором формату-переможця: включить його до свого каталогу (за необхідності – попередньо допрацювавши) та презентує на всіх основних міжнародних ринках контенту. Ну а міжнародний партнер конкурсу MIPCOM надасть авторові формату бейдж учасника MIPTV. Крім того, тепер, завдяки туристичному партнеру KMW 2018, компанії КИЙ АВІА, переможець отримає безкоштовний переліт до Франції та проживання в Каннах на весь час участі в MIPTV.

А також у конкурсу з’явився Інноваційний партнер – національна мережа магазинів гаджетів і аксесуарів «Цитрус». Компанія приготувала переможцю конкурсу відмінний подарунок – дуже функціональний малошумний квадрокоптер з компактним складним корпусом DJI Mavic Pro Platinum, який знімає повністю стабілізоване відео в форматі 4K і здатний передавати HD відео на дистанцію до 7 км. А одного заряду батареї вистачить на зйомку тривалістю до 30-ти хвилин. З таким гаджетом переможець SMALL WORLD. BIG IDEAS зможе все: зняти унікальні кадри для свого нового шоу, фільму або просто зафіксувати для сімейної історії власну прогулянку набережною Круазетт.

Особливість конкурсу SMALL WORLD. BIG IDEAS – в тому, що його учасником (а значить – в перспективі й переможцем!) може стати будь-хто: як досвідчені гравці форматного бізнесу, так і ті, для кого такий досвід буде першим. Головне – наявність яскравої креативної ідеї в жанрі non-scripted entertainment show, презентувати яку можна в будь-якому вигляді: від письмової задумки до готового продукту, що вже вийшов в ефір.

Дізнатися подробиці та до 10 серпня подати заявку на участь в SMALL WORLD. BIG IDEAS 2018 можна тут.

П’ятірку фіналістів конкурсу, відібрану експертами незалежного міжнародного журі, буде оголошено 27 серпня 2018 року на сайті KYIV MEDIA WEEK. А заключний раунд «битви форматів» відбудеться в рамках KMW 17 вересня, і, звичайно, кожен фіналіст отримає бейдж учасника медіафоруму з доступом на всі заходи цього дня.

За новинами конкурсу SMALL WORLD. BIG IDEAS 2018 та іншими анонсами медіафоруму стежте на сайті і офіційній Facebook-сторінці KYIV MEDIA WEEK.

Інноваційний партнер SMALL WORLD. BIG IDEAS, компанія «Цитрус» – національна мережа магазинів гаджетів і аксесуарів, заснована 2000 року. Сьогодні «Цитрус» представлено 50 концептуальними магазинами та інтернет-магазином citrus.ua, 4 пунктами прокату персонального транспорту і 10 висококласними сервісними центрами. Також діє освітній простір ЦеХАБ і Цитрус Академія. Website: www.citrus.ua Facebook: www.facebook.com/citrus.ua Instagram: https://www.instagram.com/citrus_ua/ YouTube: https://www.youtube.com/user/CitrusDiscountUA

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».