Конкурс форматів: великі призи за великі ідеї

До 10 серпня триває прийом заявок на участь у міжнародному конкурсі ідей розважальних форматів SMALL WORLD. BIG IDEAS 2018. І тепер стимулів взяти участь стало ще більше, адже партнери конкурсу приготували для його переможця додаткові цінні призи.

Конкурс SMALL WORLD. BIG IDEAS присвячений пошуку нових оригінальних ідей розважальних телеформатів – шоу в жанрах game, quiz, dating, travel, survival, reality show та ін. З 2015 року його щорічно проводить медіаконсалтінгова компанія Media Resources Management (Україна) в партнерстві з міжнародним дистрибутором Small World IFT (США) і найбільшим міжнародним ринком аудіовізуального контенту MIPCOM (Франція).

За те, аби увійти до топ-5, а потім стати кращим з кращих однозначно варто поборотися! Адже переможець конкурсу SMALL WORLD. BIG IDEAS отримає унікальні можливості для професійного розвитку на глобальному ринку, а його формат – путівку в світ. І отримає цю путівку не де-небудь, а на найбільшому міжнародному ринку аудіовізуального контенту MIPTV 2019, який відбудеться з 8 по 11 квітня наступного року в Каннах.

Таку можливість подарує партнер конкурсу – компанія Small World IFT. Вона стане ексклюзивним дистрибутором формату-переможця: включить його до свого каталогу (за необхідності – попередньо допрацювавши) та презентує на всіх основних міжнародних ринках контенту. Ну а міжнародний партнер конкурсу MIPCOM надасть авторові формату бейдж учасника MIPTV. Крім того, тепер, завдяки туристичному партнеру KMW 2018, компанії КИЙ АВІА, переможець отримає безкоштовний переліт до Франції та проживання в Каннах на весь час участі в MIPTV.

А також у конкурсу з’явився Інноваційний партнер – національна мережа магазинів гаджетів і аксесуарів «Цитрус». Компанія приготувала переможцю конкурсу відмінний подарунок – дуже функціональний малошумний квадрокоптер з компактним складним корпусом DJI Mavic Pro Platinum, який знімає повністю стабілізоване відео в форматі 4K і здатний передавати HD відео на дистанцію до 7 км. А одного заряду батареї вистачить на зйомку тривалістю до 30-ти хвилин. З таким гаджетом переможець SMALL WORLD. BIG IDEAS зможе все: зняти унікальні кадри для свого нового шоу, фільму або просто зафіксувати для сімейної історії власну прогулянку набережною Круазетт.

Особливість конкурсу SMALL WORLD. BIG IDEAS – в тому, що його учасником (а значить – в перспективі й переможцем!) може стати будь-хто: як досвідчені гравці форматного бізнесу, так і ті, для кого такий досвід буде першим. Головне – наявність яскравої креативної ідеї в жанрі non-scripted entertainment show, презентувати яку можна в будь-якому вигляді: від письмової задумки до готового продукту, що вже вийшов в ефір.

Дізнатися подробиці та до 10 серпня подати заявку на участь в SMALL WORLD. BIG IDEAS 2018 можна тут.

П’ятірку фіналістів конкурсу, відібрану експертами незалежного міжнародного журі, буде оголошено 27 серпня 2018 року на сайті KYIV MEDIA WEEK. А заключний раунд «битви форматів» відбудеться в рамках KMW 17 вересня, і, звичайно, кожен фіналіст отримає бейдж учасника медіафоруму з доступом на всі заходи цього дня.

За новинами конкурсу SMALL WORLD. BIG IDEAS 2018 та іншими анонсами медіафоруму стежте на сайті і офіційній Facebook-сторінці KYIV MEDIA WEEK.

Інноваційний партнер SMALL WORLD. BIG IDEAS, компанія «Цитрус» – національна мережа магазинів гаджетів і аксесуарів, заснована 2000 року. Сьогодні «Цитрус» представлено 50 концептуальними магазинами та інтернет-магазином citrus.ua, 4 пунктами прокату персонального транспорту і 10 висококласними сервісними центрами. Також діє освітній простір ЦеХАБ і Цитрус Академія. Website: www.citrus.ua Facebook: www.facebook.com/citrus.ua Instagram: https://www.instagram.com/citrus_ua/ YouTube: https://www.youtube.com/user/CitrusDiscountUA

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...

Японський креатор створює пейзажі з масок та хатніх речей

Починаючи з 2011 року, японський креатор Тацуя Танака щодня створює крихітну сценку з повсякденного життя для свого «календаря мініатюр».

Креативна Практика покаже цикл лекцій «Основи дизайну» в «Планета Кіно»

Цикл лекцій «Основи дизайну» від Креативної Практики — це двогодинна подорож у царину графічного дизайну. В рамках показу — питання ...

Нідерландська дизайнерка перетворює пігулки на комах

Дизайнерка перетворює пігулки на комах, порівнюючи різноманіття таблеток з різноманіттям комах у живій природі.

У Лондоні з’явилися білборди, які вимірюють забруднення повітря

Білборди, які вимірюють забруднення повітря, зображають вкриті квітами легені, які допомагають візуалізувати чистоту повітря поблизу.

Платформа Photocrowd оголосила 10 найкращих «картопляних» фото

Онлайн-платформа для фотографів провела конкурс Potato Photographer of the Year та обрала десять найкращих цьогорічних «картопляних» фото.