Канал Discovery представил новый логотип

Канал Discovery презентовал новый логотип. Это первое обновление с 2008 года, пишет Brand New.

Долгое время Discovery не менял логотип с фотореалистичной картинкой планеты. В новом лого мы видим новое изображение планеты. Оно хорошо детализированное, но более напоминает маленькое изображение Земли из космоса.

Старый логотип

Новый логотип

Канал Discovery впервые вышел в прямой эфир в 1985 году. Он создает и показывает документальные программы, цель которых – популяризация науки, техники и истории. Документальные программы канала направлены на семейную и молодежную аудитории, определенным образом упрощены для восприятия обычными людьми.

Фото: www.underconsideration.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».