Канал Discovery представил новый логотип

Канал Discovery презентовал новый логотип. Это первое обновление с 2008 года, пишет Brand New.

Долгое время Discovery не менял логотип с фотореалистичной картинкой планеты. В новом лого мы видим новое изображение планеты. Оно хорошо детализированное, но более напоминает маленькое изображение Земли из космоса.

Старый логотип

Новый логотип

Канал Discovery впервые вышел в прямой эфир в 1985 году. Он создает и показывает документальные программы, цель которых – популяризация науки, техники и истории. Документальные программы канала направлены на семейную и молодежную аудитории, определенным образом упрощены для восприятия обычными людьми.

Фото: www.underconsideration.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Проекції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проекції SmartThings.

LIONS Live: McCann Tel Aviv та IKEA розповідають про проєкт ThisAbles

Агенція McCann Tel Aviv запустила проєкт ThisAbles, створивши серію аксесуарів, які роблять меблі дружніми до людей з інвалідністю.

Український дизайнер здобув золоту нагороду на конкурсі плакатів у Лос-Анджелесі

Український графічний дизайнер Микола Коваленко отримав «золото» на міжнародному конкурсі плакатів Biophilia у США (Biophilia Poster Competition, Los Angeles, USA). ...

Norton commander, касетні програвачі та політехніка: ребрендинг музею КПІ вiд Y agency

В рамках карантинного затишшя Y agency вирішило протестувати нову для агентства послугу — smart branding. «Що ми можемо зробити для ...

Українські дизайнери представлять країну на Dutch Design Week

З 17 по 25 жовтня представники України візьмуть участь у Dutch Design Week — найбільшому дизайн-форумі у Північній Європі. Цьогоріч нашу ...