Как выглядит разврат

В данный момент он живёт и творит в Санта-Монике, штат Калифорния.  Именно там французкий художник создал свою серию иллюстраций «The Seven Brothers Sin». Мори занимается созданием подобных артов для души, хотя его заработок так же напрямую связан с рисованием – художник  работает на фрилансе, и зачастую берётся за создание визуальных образов для книг и видеоигр. 

По словам Мори, на создание своих артов «для души» его вдохновляют приключения и езда на велосипеде. Не известно, во время каких приключений ему пришла идея создать столь мрачные работы, но результат получился интересным. Некоторые увидели в иллюстрациях Мори истинное обличье зла, некоторые считают их слишком сдержанными и недостаточно «греховными». Но в любом случае такое виденье художника имеет место быть.


Зависть

 


Прелюбодеяние

 


Чревоугодие

 


Гордыня

 


Лень

 


Гнев

 


Жадность

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...