Как голодный тукан вдохновляет дизайнеров

Сухие завтраки Frootloops любят дети во всём мире. Упаковочное решение от индийских студентов Прачи Дешингкар и Шикхи Канакия призвано отобразить в упаковке круглую форму самих хлопьев. Такой подход делает сухие завтраки Frootloops ещё более привлекательными для детей и их родителей.

 

Упаковка, придуманная в рамках данного концепт-проекта, имеет уникальную форму. Помимо этого, она оснащается прозрачными отверстиями, позволяющими видеть содержимое. На упаковке также присутствуют изображения голодного тукана, на клюв которого похож специальный клапан, облегчающий высыпание хлопьев в тарелку.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».