Изысканные лопатки для урбанизированных садоводов

К 2050 году 6 миллиардов людей будет жить в урбанизированных условиях. Продукт Urban Oasis, разработанный дизайнером Андреа Мангоне (Andrea Mangone) для итальянской компании Bantum, представляет собой домашний набор для выращивания растений. Этим проектом производитель хотел сделать людей ближе к природе, оставаясь при этом в городской среде.

Фото: packagingoftheworld.com

Этого можно добиться, сделав выращивание овощей и зелени на балконе забавным, обучающим и интересным занятием. Упаковка состоит из горшка, высушенной земли и удобрения, садовых инструментов, семян и лейки. Благодаря своему современному и минималистскому дизайну, горшок прекрасно впишется в любой интерьер. Его можно поставить как на балкон, так и на подоконник.

Фото: packagingoftheworld.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».