Гигантские руки поддерживают Венецию

Скульптура «Поддержка», по замыслу автора, должна стать напоминанием о том, что людям пора задуматься о глобальном потеплении, пока не стало слишком поздно. Руки как бы поддерживают город, который из-за климатических изменений может целиком уйти под воду.  

«Я хотел вылепить самую сложную в техническом плане часть человеческого тела. В руке столько власти — силы любви, ненависти, творения и уничтожения», — комментирует свою работу Лоренцо Куинн.

 

Скульптуру установили у отеля Ca' Sagredo. Открытие приурочено к Венецианской биеннале, которая продлится до 26 ноября. 

Лоренцо Куинн — итальянский художник и скульптор. Его работы можно увидеть перед Музеем современного искусства в Пальма-де-Мальорке, у Академии спортивных достижений в Дохе и перед церковью Святого Мартина в Бирмингеме. Также по заказу Ватикана Куинн сделал статую для базилики в Падуе. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.

Агенція NeoMam зобразила одним фото історичну еволюцію кожної кімнати в домі

Компанія American Home Shield сполучила фото 1821 та 2021 років і спробувала зазирнути в майбутнє, щоб показати історичну еволюцію кожної кімнати в домі.

Стилізовані під бекон шнурки підкоптили до випуску нових кросівок Nike

Ті, кому недостатньо, щоб їхнє взуття було схожим на бекон, мають шанс отримати шнурки, з якими воно ще й пахнутиме беконом.

Гостре питання про заокруглену лінію, або Що не так із логотипом Paramount+

Працюючи над логотипом Paramount+, креативники будували його у зворотному порядку: спочатку окресливши контур, а потім додавши світло і тінь.

Трендоманія: 1 квітня Юрко Гуцуляк проведе майстер-клас з візуальних трендів 2021

1 квітня Юрко Гуцуляк проведе майстер-клас з трендів. Він допоможе розібратися в трендах 2021 та навчитися створювати актуальні візуальні рішення.  ...