Дизайнерки з Києва запустили подкаст про нові напрямки та явища в дизайні Design happens

Оля Кузовкіна та Віка Москофіді запустили новий дизайн-подкаст Design happens, який вони створили як дипломний проєкт на курсі Visual Communications Professium в школі Projector.

Віка та Оля: «Думка запустити подкаст прийшла ще в січні, але ми декілька разів змінювали формат. Хотілося зробити щось таке, що буде розвивати і нас також.  Хоча ми самі дизайнерки, але є дуже багато тем і напрямків в дизайні, які ми не до кінця розуміємо. Захотілось це виправити. І на додачу підтягнути навички сторітелінгу, максимально вийти з зони комфорту та змусити себе — інтроверток — заговорити».

Design happens  це багатосерійна історія про те, що дизайн не обмежується лише професійною діяльністю. Це набагато ширше й глобальніше.

Усі ми дизайнери. Будь-яка наша діяльність є дизайн-процесом: від вибору одягу чи приготування їжі до формування стрічки в інстаграмі.

Віка та Оля: «Щоб донести цю думку ми досліджуємо нові (й не тільки) підходи та напрями в дизайні,проводимо власне дослідження та спілкуємось з тими, хто працює в цій сфері й знається на ній краще за нас».

Слухати перший епізод

Перший епізод подкасту присвятили спекулятивному дизайну, а на інтерв’ю запросили інтердисциплінарну дизайнерку Anfi Sa з Берліну та київського дизайнера Олексія Сальнікова.

В процесі підготовки дівчата не тільки дослідили тему й знайшли мільйон цікавих проєктів, а й по-іншому подивились на свою професію.

Дизайнерки з Києва запустили подкаст про нові напрямки та явища в дизайні Design happens

Для оформлення свого подкасту Оля та Віка обрали крафтовий, експериментальний підхід.

Логотип створений за допомогою знайомого всім шрифта Times New Roman. Він максимально не дизайнерський, і будь-хто може відтворити його самотужки  це лише підтверджує думку, що design happens.

Для кожного випуску дівчата розроблятимуть унікальний стиль.

Віка та Оля: «Весь проєкт для нас експеримент, тож і обкладинку хотілось зробити таку ж — експериментальну та крафтову. Заради цього ми занурювались у фарбу на свій страх та ризик, а вже потім завершували справу в фотошопі».

Дизайнерки з Києва запустили подкаст про нові напрямки та явища в дизайні Design happens

Віка та Оля: «Процес створення подкасту — це неймовірний досвід проб і помилок, тому ми багато читали слухали, дивились і звичайно ж шукали той формат, що працюватиме найкомфортніше для нас. Найголовніше — ми кайфуємо від процесу створення, навчання та творчості».

Нові випуски з’являтимуться раз на місяць, а слідкувати за новинами та знайомитися зі знахідками дівчат під час підготовки нового епізоду можна в інстаграм-акаунті design_happens. 

Сторінка подкасту.


А ще ми нагадуємо, для чого Асоціація Креативних Індустрій України (CIAU) стартувала серію подкастів «Креативний дайджест» (Creative Digest).

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Microsoft патентує технологію для оцінки продуктивності робочих нарад

Meeting Insight Computing System розрахована на те, щоб спостерігати за людьми в ході наради, а потім дати поради щодо шляхів її вдосконалення.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

Creative Digest CIAU. Випуск #017Creative Digest CIAU. Випуск #017

Creative Digest CIAU. Випуск #017

Соціальні кампанії для боротьби з домашнім насильством. Startup World Cup в Україні. Екопроєкти 2020. А також історії створення логотипів культових ...

«Креативна Європа» запустила безкоштовний онлайн-курс про залучення грантів

«Креативна Європа» запустила безкоштовний онлайн-курс про залучення грантів

Національне бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» в Україні спільно з освітньою платформою Креативна Практика запустили безкоштовний онлайн-курс «Європейські гранти ...

На хвороби нема часу: Санофі в Україні та Publicis Ukraine нагадали українцям про важливість вакцинації

Publicis Ukraine створила для Санофі в Україні, зокрема для напряму вакцин Санофі Пастер, кампанію, що нагадує українцям про важливість вакцинації ...