Дизайнерки з Києва запустили подкаст про нові напрямки та явища в дизайні Design happens

Оля Кузовкіна та Віка Москофіді запустили новий дизайн-подкаст Design happens, який вони створили як дипломний проєкт на курсі Visual Communications Professium в школі Projector.

Віка та Оля: «Думка запустити подкаст прийшла ще в січні, але ми декілька разів змінювали формат. Хотілося зробити щось таке, що буде розвивати і нас також.  Хоча ми самі дизайнерки, але є дуже багато тем і напрямків в дизайні, які ми не до кінця розуміємо. Захотілось це виправити. І на додачу підтягнути навички сторітелінгу, максимально вийти з зони комфорту та змусити себе — інтроверток — заговорити».

Design happens  це багатосерійна історія про те, що дизайн не обмежується лише професійною діяльністю. Це набагато ширше й глобальніше.

Усі ми дизайнери. Будь-яка наша діяльність є дизайн-процесом: від вибору одягу чи приготування їжі до формування стрічки в інстаграмі.

Віка та Оля: «Щоб донести цю думку ми досліджуємо нові (й не тільки) підходи та напрями в дизайні,проводимо власне дослідження та спілкуємось з тими, хто працює в цій сфері й знається на ній краще за нас».

Слухати перший епізод

Перший епізод подкасту присвятили спекулятивному дизайну, а на інтерв’ю запросили інтердисциплінарну дизайнерку Anfi Sa з Берліну та київського дизайнера Олексія Сальнікова.

В процесі підготовки дівчата не тільки дослідили тему й знайшли мільйон цікавих проєктів, а й по-іншому подивились на свою професію.

Designpodcast 1 - Дизайнерки з Києва запустили подкаст про нові напрямки та явища в дизайні Design happens

Для оформлення свого подкасту Оля та Віка обрали крафтовий, експериментальний підхід.

Логотип створений за допомогою знайомого всім шрифта Times New Roman. Він максимально не дизайнерський, і будь-хто може відтворити його самотужки  це лише підтверджує думку, що design happens.

Для кожного випуску дівчата розроблятимуть унікальний стиль.

Віка та Оля: «Весь проєкт для нас експеримент, тож і обкладинку хотілось зробити таку ж — експериментальну та крафтову. Заради цього ми занурювались у фарбу на свій страх та ризик, а вже потім завершували справу в фотошопі».

Designpodcast 2 - Дизайнерки з Києва запустили подкаст про нові напрямки та явища в дизайні Design happens

Віка та Оля: «Процес створення подкасту — це неймовірний досвід проб і помилок, тому ми багато читали слухали, дивились і звичайно ж шукали той формат, що працюватиме найкомфортніше для нас. Найголовніше — ми кайфуємо від процесу створення, навчання та творчості».

Designpodcast 3 - Дизайнерки з Києва запустили подкаст про нові напрямки та явища в дизайні Design happens

Нові випуски з’являтимуться раз на місяць, а слідкувати за новинами та знайомитися зі знахідками дівчат під час підготовки нового епізоду можна в інстаграм-акаунті design_happens. 

Designpodcast 4 - Дизайнерки з Києва запустили подкаст про нові напрямки та явища в дизайні Design happens

Сторінка подкасту.


А ще ми нагадуємо, для чого Асоціація Креативних Індустрій України (CIAU) стартувала серію подкастів «Креативний дайджест» (Creative Digest).

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Lynxlive_1

Фестиваль креативності Dubai Lynx проведе в жовтні онлайн-захід Lynx Live Virtual

Онлайн-захід Lynx Live Virtual відбуватиметься 5–7 жовтня. В цей час платформа LIONS Live зосередить свою увагу на контенті, пов’язаному з регіоном MENA.

Ukrainian Young Book Design Awards-2020 оголосив переможців

У 2019 році видавництво «Основи» разом зі студією L / Y (колишня Hooga.design) започаткували міжнародний конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards. Цього ...

House of Europe представляє 5 нових грантів для українських креативних бізнесів та організацій

House of Europe — програма ЄС, що пропонує можливості для творчості та професійного обміну, — представляє 5 нових грантів для ...

Стартував проєкт «Екземпляри XX», присвячений літературно-мистецьким часописам минулого століття

Проєкт «Екземпляри XX. Літературно-мистецька періодика XX століття» спрямований на вивчення знакових періодичних видань про літературу і мистецтво XX століття, які ...

Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі

Брендингова агенція Dozen відкриває офіс у Варшаві, який стане центральноєвропейським хабом компанії. Новий офіс очолить Олена Твердохліб, керівна партнерка і ...