«Добре портфоліо» поповнилось роботами студентів Креативної Практики

Нещодавно Креативна Практика випустила перший набір студентів зі свого пілотного курсу «Основи дизайну». Їм запропонували виконати завдання для соціальних ініціатив від Фундації Дарини Жолдак та Klitschko Foundation в межах ініціативи дизайн-волонтерства «Добре портфоліо».

Робота студентів велась незалежно. За умовами освітньої платформи, студенти мали запропонувати творчі інтерпретації брифів. Зокрема студенти мали запропонувати візуальні комунікації для проєктів «100 000 книжок для сільських бібліотек», «Книжкобус» та «Стажування».

«На курсі «Основи дизайну» навчаються кілька сотень студентів. В контексті творчих завдань — це величезний обсяг творчої енергії. Ми дуже боялись згаяти її на щось абстрактне. На мою думку, дизайн-освіта має формувати не лише професійні навички, але й певну філософію. Для мене дизайн — це турбота, піклування, емпатія. І саме участь в соціальних ініціативах в межах навчальних форматів допомагає донести цю ідею якнайліпше. Тож ми щасливі, що наші студенти допомогли зробити добру справу», — зазначає автор проєкту Анатолій Попель.

Всього в рамках курсу було створено 91 роботу для соціальних ініціатив. Спільно з експертами проєкту представники соціальних ініціатив обрали 4, що будуть реально втілені в життя.

Причому команда Креативної Практики радіє, що соціальні ініціативи в деяких випадках обрали саме найсміливіші інтерпретації брифів, а не ті, що можна умовно назвати «обережними».

Наприклад, для проєкту «100 000 книжок для сільських бібліотек», «Фундація Дарини Жолдак» обрала ідею з дивакуватими створіннями, що живуть в уяві читачів та в книжкових світах.

«Добре портфоліо» поповнилось роботами студентів Креативної Практики

«Засновники Креативної Практики — одна з небагатьох команд, що допомагають створювати дизайн для соціальних проєктів дійсно системно, і з ким при цьому було комфортно працювати. Це настільки глибоке занурення в процес, настільки дружня комунікація без нервів та емоцій, що просто дивуєшся: як ви це робите? Окрема подяка студентам, шкода, що не можна взяти всі роботи», — коментує Світлана Сом, голова Фундації Дарини Жолдак.

«”Добре портфоліо” просто змусило нас розгубитись. Нам з командою Klitschko Foundation навіть довелось проводити голосування, щоб обрати фаворитів, бо всі роботи класні і кожна з них мала свого фаната. Приємно розуміти, що так багато креативних людей зацікавились нашими благодійними проєктами та допомогли створити дизайни, які ще більше наблизять нас до досягнення нашої місії. Дякуємо команді проєкту та студентам, які мають такі круті навички і таланти! Вкотре переконуємось у важливості такого партнерства для всіх!», — додає Аліна Носенко, директорка Klitschko Foundation.

Цікаво, що серед фіналістів є роботи дизайнерів з різних міст України: Алла Іванова (Київ), Іван Громов (Одеса), Світлана Мазуренко (Львів), Віта Шелупіна (Суми).


Нагадаємо: українська дизайнерка Ольга Тахтарова перемогла на міжнародному конкурсі A’Design Award у категорії «дизайн упаковки».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Організатори Cannes Lions запрошують до участі у Young Lions Live Award

Організатори Cannes Lions запрошують до участі у Young Lions Live Award

Young Lions Live Award — конкурс для креативних пар віком від 18 до 30. Ви можете бути студентами, співробітниками агенції, ...

Дмитро Маленко та Дем’ян Ом про свободу і творчість у бізнесіДмитро Маленко та Дем’ян Ом про свободу і творчість у бізнесі

Дмитро Маленко та Дем’ян Ом про свободу і творчість у бізнесі

Спілкуватися з математиками, інженерами та іншими представниками технічної сфери для гуманітарія — ніби сісти не в той трамвай. Здавалося б ...

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Михайло Рябоконь і Дем'ян Ом про українську інженерію, пошуки істини та завдання людиниМихайло Рябоконь і Дем'ян Ом про українську інженерію, пошуки істини та завдання людини

Михайло Рябоконь і Дем’ян Ом про українську інженерію, пошуки істини та завдання людини

Дивлячись у небо, ми споглядаємо маленьку частинку всесвіту. Вчення і уявлення про космічну галузь базується на двох напрямах, що певною ...

Микита Шаленний і Дем'ян Ом про щастя і правдуМикита Шаленний і Дем'ян Ом про щастя і правду

Микита Шаленний і Дем’ян Ом про щастя і правду

Микита Шаленний — не просто художник, який працює у жанрах живопису, відео, фотографії, інсталяції. Усю свою енергію він направляє на ...

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».