«Добре портфоліо» поповнилось роботами студентів Креативної Практики

Нещодавно Креативна Практика випустила перший набір студентів зі свого пілотного курсу «Основи дизайну». Їм запропонували виконати завдання для соціальних ініціатив від Фундації Дарини Жолдак та Klitschko Foundation в межах ініціативи дизайн-волонтерства «Добре портфоліо».

Робота студентів велась незалежно. За умовами освітньої платформи, студенти мали запропонувати творчі інтерпретації брифів. Зокрема студенти мали запропонувати візуальні комунікації для проєктів «100 000 книжок для сільських бібліотек», «Книжкобус» та «Стажування».

«На курсі «Основи дизайну» навчаються кілька сотень студентів. В контексті творчих завдань — це величезний обсяг творчої енергії. Ми дуже боялись згаяти її на щось абстрактне. На мою думку, дизайн-освіта має формувати не лише професійні навички, але й певну філософію. Для мене дизайн — це турбота, піклування, емпатія. І саме участь в соціальних ініціативах в межах навчальних форматів допомагає донести цю ідею якнайліпше. Тож ми щасливі, що наші студенти допомогли зробити добру справу», — зазначає автор проєкту Анатолій Попель.

Всього в рамках курсу було створено 91 роботу для соціальних ініціатив. Спільно з експертами проєкту представники соціальних ініціатив обрали 4, що будуть реально втілені в життя.

Причому команда Креативної Практики радіє, що соціальні ініціативи в деяких випадках обрали саме найсміливіші інтерпретації брифів, а не ті, що можна умовно назвати «обережними».

Наприклад, для проєкту «100 000 книжок для сільських бібліотек», «Фундація Дарини Жолдак» обрала ідею з дивакуватими створіннями, що живуть в уяві читачів та в книжкових світах.

«Добре портфоліо» поповнилось роботами студентів Креативної Практики

«Засновники Креативної Практики — одна з небагатьох команд, що допомагають створювати дизайн для соціальних проєктів дійсно системно, і з ким при цьому було комфортно працювати. Це настільки глибоке занурення в процес, настільки дружня комунікація без нервів та емоцій, що просто дивуєшся: як ви це робите? Окрема подяка студентам, шкода, що не можна взяти всі роботи», — коментує Світлана Сом, голова Фундації Дарини Жолдак.

«”Добре портфоліо” просто змусило нас розгубитись. Нам з командою Klitschko Foundation навіть довелось проводити голосування, щоб обрати фаворитів, бо всі роботи класні і кожна з них мала свого фаната. Приємно розуміти, що так багато креативних людей зацікавились нашими благодійними проєктами та допомогли створити дизайни, які ще більше наблизять нас до досягнення нашої місії. Дякуємо команді проєкту та студентам, які мають такі круті навички і таланти! Вкотре переконуємось у важливості такого партнерства для всіх!», — додає Аліна Носенко, директорка Klitschko Foundation.

Цікаво, що серед фіналістів є роботи дизайнерів з різних міст України: Алла Іванова (Київ), Іван Громов (Одеса), Світлана Мазуренко (Львів), Віта Шелупіна (Суми).


Нагадаємо: українська дизайнерка Ольга Тахтарова перемогла на міжнародному конкурсі A’Design Award у категорії «дизайн упаковки».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.