Дэвид Линч выпустил короткометражку о муравьях и сыре

Американский кинорежиссер Дэвид Линч презентовал 13-минутную короткометражную ленту под названием «Ant Head» – «Муравьиная голова». Об этом сообщает онлайн-издание IndieWire.

Премьера фильма состоялась в октябре этого года на Festival of Disruption в Лос-Анджелесе. Теперь его можно увидеть на YouTube-канале Sacred Bones Records.

По словам режиссера, в короткометражке задействованы «мои друзья муравьи, сыр и прочее». Для музыкального сопровождения видео использовали треки из альбома Линча – «Frank 2000» и «Woodcutters From Fiery Ships».

Короткометражка – часть промокампании для джазового альбома «Thought Gang». Дэвид Линч записал его совместно с композитором Анджело Бадаламенти еще в 90-х. Фрагменты альбома звучали в новом сезоне сериала «Твин Пикс» и в фильме «Твин Пикс: Сквозь огонь».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 оголосив переможців в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Ukrainian Design: The ...

Креативні індустрії мовою цифр, або Чому культурі важливо заявляти про себе не лише емоційно

Луіза Мороз, менеджерка міжнародного форуму «Креативна Україна», про те, чому креативні індустрії України повинні підкріплювати інтелектуальну інтуїцію, моральне почуття та ...

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

На час карантину для всіх, хто сумує за подорожами, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі, «Укрзалізниця» запустила ...

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина перша

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина перша

Митці, як завжди, у пошуках нових можливостей, навіть на карантині. Аби зрозуміти, як переживають ізоляцію співвітчизники, арт-консультантка, менеджерка культурних проєктів ...

Веб-додаток Voice Doodler автоматично доповнює усну оповідь ілюстраціями

Агенція Ogilvy та бренд дитячого харчування Illuma запустили веб-додаток «Voice Doodler», який автоматично ілюструє розказані вголос історії.

Японська компанія встановила картонний автомат для продажу напоїв

В Японії на кожні 23 особи припадає один автомат із продажу всякої всячини. Але картонний автомат для продажу напоїв компанія Hacomo встановила першою.