Дизайнер Reebok доказывает: в обувь можно превратить все, что угодно

Дизайнер Николь Маклафлин не устает превращать все новые и новые бытовые предметы в обувь. Выглядят такие вещи порой фантастично, но все они вполне пригодны для ношения.

Для создания последних ее творений были задействованы лотки для яиц, рюкзаки и даже упаковки из-под еды. Основная работа Николь Маклафлин – графический дизайн для компании Reebok. Однако это ее хобби, тщательно задокументированное в Instagram, пожалуй, более известно Интернет-публике.

Чтобы выразить полет своей творческой мысли, Маклафлин выбирает предметы, которые ни у кого и близко не ассоциируются с обувью. Например, сумка для садовых инструментов или блокнот с кроссвордами (и маленькой лампочкой для подсветки).

Ее коллекция показывает, что повторное применение можно найти любой старой вещи.

И хотя обувь – ее основное поле для творчества, дизайнер также делает и другие предметы: от брюк до зонтиков, всё из очень неожиданных материалов.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...