Дерево в доме

Идея проекта родилась еще в 2013 году, но тогда не нашлось инвестора, желающего воплотить замечательную задумку в жизнь. К счастью, ситуация изменилась и “Дерево в доме” вскоре может стать реальностью.

Строительство прозрачного дома-цилиндра планируется начать в 2017 в Алматы. Стеклянный цилиндрический фасад дома обеспечивает 360-градусный обзор. Ограждения с деревянными перилами на каждом этаже расположены таким образом, чтобы не перекрывать вид на лес вокруг.

“Главная цель проекта – предложить альтернативу суетливой городской жизни”, – рассказывает автор проекта. “Мы хотели бы объединить возможности современного промышленного дизайна с богатством и красотой природы. И, что еще более существенно, не нанести вред окружающей среде, – добавляет Алмасов. – Это прекрасная возможность убежать от городской суеты, вырваться из бетонных коробок и почувствовать настоящее единение с природой”. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Укрпошта» показала і запропонувала обрати найкращий дизайн для майбутніх платіжних карток

Як тільки буде прийнятий закон 2788-д щодо створення державного «поштового» банку, мільйони жителів України вже з кінця 2020-го – початку ...

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.