Чёрный хрусталь как символ изысканности

Louis XIII — это коньяк, не похожий ни на один другой. Со дня его возникновения в 1874 году, коньяк Louis XIII лелеялся четырьмя поколениями мастеров.

В честь 140-летнего юбилея этого культового бренда Remy Martin выпускает 775 графинов с коньяком Louis XIII Black Pearl, одним из самых эксклюзивных и дорогостоящих купажей этого напитка. Эксклюзивная лимитированная серия коньяка производится с использованием винограда с территории Коньяк, что во Франции.

Изысканный коньяк выпускается в графине из чёрного хрусталя, напоминающий классическую бутылку Remy Martin Louis XIII. Стоимость каждой бутылки составляет 13 000 долларов США. Графины с юбилейной версией Remy Martin Louis XIII Black Pearl можно найти в эксклюзивной продаже у партнёров коньячного дома, а также в некоторых магазинах дьюти-фри в Европе и на Ближнем Востоке.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.

Агенція NeoMam зобразила одним фото історичну еволюцію кожної кімнати в домі

Компанія American Home Shield сполучила фото 1821 та 2021 років і спробувала зазирнути в майбутнє, щоб показати історичну еволюцію кожної кімнати в домі.

Стилізовані під бекон шнурки підкоптили до випуску нових кросівок Nike

Ті, кому недостатньо, щоб їхнє взуття було схожим на бекон, мають шанс отримати шнурки, з якими воно ще й пахнутиме беконом.