Чёрный хрусталь как символ изысканности

Louis XIII — это коньяк, не похожий ни на один другой. Со дня его возникновения в 1874 году, коньяк Louis XIII лелеялся четырьмя поколениями мастеров.

В честь 140-летнего юбилея этого культового бренда Remy Martin выпускает 775 графинов с коньяком Louis XIII Black Pearl, одним из самых эксклюзивных и дорогостоящих купажей этого напитка. Эксклюзивная лимитированная серия коньяка производится с использованием винограда с территории Коньяк, что во Франции.

Изысканный коньяк выпускается в графине из чёрного хрусталя, напоминающий классическую бутылку Remy Martin Louis XIII. Стоимость каждой бутылки составляет 13 000 долларов США. Графины с юбилейной версией Remy Martin Louis XIII Black Pearl можно найти в эксклюзивной продаже у партнёров коньячного дома, а также в некоторых магазинах дьюти-фри в Европе и на Ближнем Востоке.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

Сюрреалізм та незвідане: Shutterstock називає креативні тренди 2021

Ключові слова з пошукових запитів дозволили Shutterstock визначити, які креативні тренди зараз набирають популярність і стануть визначальними в 2021 році.

39083-Ahn_Sang-soo-books

Корейська типографіка, або Що сучасний дизайнер може почерпнути з азійського креативу

Часто ми орієнтуємося на західні бенчмарки у дизайні (і не тільки), забуваючи про багатий досвід у цій сфері Сходу, відомого ...

Книга про предметний дизайн

Вийшла перша українська книга про предметний дизайн — PRODUCT DESIGN in Ukraine

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». ...

Кращі дизайнерські проєкти кризових часів, за версією організаторів Лондонського бієнале з дизайну

Ці дизайнерські проєкти, зібрані організаторами Лондонського бієнале, охоплюють музику, надання гуманітарної допомоги і навіть сексуальну просвіту.

Яким буде автомобіль, випущений Apple?

Спроби уявити автомобіль Apple зазвичай беруть до уваги лише схильність Apple до новаторства, але дуже рідко відтворюють дизайнерський дух компанії.