Чёрный хрусталь как символ изысканности

Louis XIII — это коньяк, не похожий ни на один другой. Со дня его возникновения в 1874 году, коньяк Louis XIII лелеялся четырьмя поколениями мастеров.

В честь 140-летнего юбилея этого культового бренда Remy Martin выпускает 775 графинов с коньяком Louis XIII Black Pearl, одним из самых эксклюзивных и дорогостоящих купажей этого напитка. Эксклюзивная лимитированная серия коньяка производится с использованием винограда с территории Коньяк, что во Франции.

Изысканный коньяк выпускается в графине из чёрного хрусталя, напоминающий классическую бутылку Remy Martin Louis XIII. Стоимость каждой бутылки составляет 13 000 долларов США. Графины с юбилейной версией Remy Martin Louis XIII Black Pearl можно найти в эксклюзивной продаже у партнёров коньячного дома, а также в некоторых магазинах дьюти-фри в Европе и на Ближнем Востоке.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мешканці будинку для літніх людей відтворюють обкладинки альбомів поп-зірок

Те, що карантин може стати стимулом для натхнення, блискуче довели жителі будинку для літніх людей Sydmar Lodge Care Home в ...

Як визначити шрифт та колір: дві ініціативи, покликані полегшити роботу креаторам

Платформа FontInLogo збирає інформацію про логотипи брендів, а мобільний додаток Pantone Connect дозволяє класифікувати будь-який колір.

BBDO Ukraine створило нову айдентику для Одеського міжнародного кінофестивалю

Коли у BBDO Ukraine розпочали співпрацю з кінофестивалем, головним завданням було — знайти візуальну форму, яка найкращим чином розповість про ...

Plan B: в Sergey Makhno Architects створили проєкт будинку на глибині 15 метрів

Команда студії Sergey Makhno Architects розробила інноваційну концепцію підземного будинку — Plan B. «Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.