Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

Німецька компанія Brita, відома своїми водоочисними системами, випустила невеличку колекцію «Найогидніших гидких светрів» (The Ugliest Ugly Sweaters). Зроблені вони великою мірою з переробленого одноразового пластика. Ця кампанія покликана привернути увагу до тієї загрози для екології, яку становлять пластикові відходи.

Кожен з цих светрів на 80% складається із вторинної сировини, зокрема з переробленого пластику (40%).

Рекламна агенція McGarryBowen спеціально для цієї ексклюзивної серії у 500 светрів створила малюнки, на яких зображена мертва риба, змучені білі ведмеді та танення льодових шапок.

Момент для светрів зараз як ніколи слушний, адже так звані «гидкі светри» стали для Америки національною тенденцією, заради якої люди готові витрачати мільйони доларів. І численні бренди готові долучитися до неї з власними варіантами.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Крихітний музей для домашніх улюбленців: на що здатні художники, коли у них є вільний час

Кумедний музей для домашніх улюбленців, де можна знайти копії відомих картин, але з гризунами замість людей, було створено британським творчим дуетом.

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...