Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Архітектурна фірма NBBJ розробила нову концепцію, покликану знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися до лікаря в цей непевний час: лікарні за принципом МакДрайву. Така станція обслуговування для пацієнтів з машинами вже зацікавила дві американські клініки.

Концепція NBBJ схожа, скоріше, на станцію техобслуговування, ніж на власне МакДрайв. За задумом, кожна машина заїжджатиме у відгороджену секцію, до неї будуть підходити медичні працівники, спілкуватися з пацієнтами через вікно чи відчинені двері автомобіля і консультувати їх щодо різних захворювань.

«COVID-19 змусив багатьох людей уникати відвідування лікарні, – пояснив Раян Галлінджер (Ryan Hullinger), речник NBBJ. – Тому ми шукаємо способи зробити лікарні безпечнішими, щоб пацієнти не вагалися, чи звертатися їм до лікарні, якщо їм потрібна медична допомога».

Лікарні за принципом МакДрайву є своєрідним компромісом між телемедициною (коли лікарі ризикують не помітити критичний симптом) та звичайним візитом до лікарні.

Такі станції медичного обслуговування NBBJ пропонує розмістити на паркувальних майданчиках при лікарнях. На кожну з них знадобиться десь до 20 метрів відстані. Якщо збирати їх з готових компонентів, як меблі від IKEA, збудувати такі станції можна буде за потреби дуже швидко.

NBBJ розробила три варіанти таких медичних МакДрайвів: зі стінами та дахом, із самими лише стінами (для підземних паркмайданчиків) та щось на кшталт намету. Відповідно, вартість таких модулів варіюється, але, як зазначив Галлінджер, вони в будь-якому разі є дешевшими за новий лікарняний корпус.

Для кого це було б зручно

Призначені такі лікарні не лише для пацієнтів з COVID-19, а й для людей з хронічними захворюваннями (наприклад діабет) чи найбільш поширеними хворобами (такими як грип). І якщо стан пацієнта вимагає госпіталізації, то клініка поруч.

Зручними такі лікарні за принципом МакДрайву можуть бути й для молодих батьків, які матимуть можливість взяти дітей із собою, щоб ті просто посиділи в машині під час обстеження, якщо за ними нема кому подивитися. Або, наприклад, для літніх пацієнтів, яким фізично складно обходити кабінети лікарів і які не завжди мають доступ до послуг телемедицини.

Але головний аргумент на користь таких лікарень, як вважає Галлінджер, полягає в тому, що пацієнти не мусять заходити у приміщення лікарні, якщо це не є конче необхідним.

«Усі обстеження можна перенести до машини, тож пацієнтові не доведеться відвідувати місце, яке багато хто зараз вважає небезпечним», – пояснив він.

Джерело

Читайте також:

Fedoriv Agency презентували нове позиціювання та мобільний застосунок медичного онлайн-хабу Doc.ua.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські артисти створили «Всеукраїнську професійну спілку працівників музичної індустрії»

Про це повідомили на сторінці новоствореної організації. До Профспілки увійшли артисти, продюсери, організатори подій та багато інших людей, причетних до ...

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Компанія Adzooma спробувала візуалізувати найцікавіші гіпотетичні іграшки-бестселери 2020 року, згенеровані штучним інтелектом.

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.