В IT-сфере разница чуть менее драматична, но тоже заметна. Так англоговорящие специалисты могут рассчитывать на зарплату до 20 000 грн, в противном случае их требования едва ли могут достигать 12 000 грн.

Сравнение средних зарплат из резюме соискателей, размещенных на портале rabota.ua, в зависимости от уровня знания английского языка, грн

Наиболее ориентированными на английский язык, по данным аналитиков портала, остаются вакансии с возможностью трудоустройства за рубежом. Чаще всего иностранные работодатели ищут программистов, маркетологов и топ-менеджеров.

Примечательно, что IT-специалисты, которые знают английский, просят зарплату почти в два раза выше той, на которую рассчитывают их коллеги, не владеющие языком. То же самое касается топ-менеджеров — англоговорящие руководители запрашивают до 30 000 грн, а те, кто не знает языка — не более 18 000.

Сравнение средних зарплат из резюме соискателей, размещенных на портале rabota.ua, в зависимости от уровня знания английского языка по профессиональным сферам, грн

Заглавная фотоиллюстрация: Shutterstock.com


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...