Дизайнер Аруссіак Габріельян (Aroussiak Gabrielian) створив натільний сад у вигляді жилета, який дозволяє людині вирощувати їстівні рослини на власних біологічних відходах. Така мікроекосистема дає городянину свободу переїхати жити будь-куди, адже і «ландшафт» і джерело їжі він нестиме на собі.

Проект «Постлюдський ареал» (Posthuman Habitats) наразі демонструється на виставці «Людина без меж» (Human (Un)limited) у Пекіні.

Автор припускає, що у майбутньому інтенсивне сільське господарство призведе до засух та виснаження ґрунтів, а кліматичні зміни – до підвищення рівня моря. Відповідно, виробництво їжі стане складнішим. Запропоноване дизайнером рішення передбачає кочове життя, де кожен носить свій сад із собою.

«Живий жилет» не лише годує свого носія, але й приваблює інших тварин. Він спонукає до здорового харчування та способу життя, а також є стимулом якомога більше часу проводити надворі, щоб на повну використати можливості фотосинтезу.

Ця робота досліджує розмитість межі між природою та культурою і людиною та машиною. Вона позбавляє ідею природи романтичного ореолу, нагадуючи, що навіть наші тіла можуть стати частиною механізму.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

дума про людей - ашот арушанов

Дума про засновника мотофестивалю «Тарасова Гора»

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...

Без галасливих туристів: композитор записав звуки затихлого Лондону

Дизайнер звуку та композитор Вілл Коен створив серію бінауральних записів, які відтворюють звуки затихлого Лондону у ці дивні часи.

Флешмоб #мистецтвовдома

Флешмоб в Instagram: українці відтворюють версії відомих картин

Арт-директор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф та арт-критик Костянтин Дорошенко запустили в Instagram флешмоб #мистецтвовдома. Мета флешмобу — закликати українців творчо самоізолюватись ...

Файлообмінник WeTransfer пропонує помалювати цифровими фарбами, доки файл завантажується

WeTransfer пропонує користувачам присвятити 90 секунд створенню власної картини цифровими фарбами, доки вони чекають на завантаження файлу.

Після редизайну новий логотип Nissan може стати двовимірним

Цілком імовірно, що новий логотип Nissan буде двовимірним та з мінімалістичним дизайном, адже наразі тенденція до спрощення має сенс.

Креативна еволюція музеїв: від «храмів муз» до простору співтворчості

Замість передмови: вже скоро (віримо!) настане час, коли двері музеїв знову відкриються для нас. І ми знову повернемося до вічних ...