«Живий жилет» – сам собі сад, сам собі садівник

Дизайнер Аруссіак Габріельян (Aroussiak Gabrielian) створив натільний сад у вигляді жилета, який дозволяє людині вирощувати їстівні рослини на власних біологічних відходах. Така мікроекосистема дає городянину свободу переїхати жити будь-куди, адже і «ландшафт» і джерело їжі він нестиме на собі.

Проект «Постлюдський ареал» (Posthuman Habitats) наразі демонструється на виставці «Людина без меж» (Human (Un)limited) у Пекіні.

Автор припускає, що у майбутньому інтенсивне сільське господарство призведе до засух та виснаження ґрунтів, а кліматичні зміни – до підвищення рівня моря. Відповідно, виробництво їжі стане складнішим. Запропоноване дизайнером рішення передбачає кочове життя, де кожен носить свій сад із собою.

«Живий жилет» не лише годує свого носія, але й приваблює інших тварин. Він спонукає до здорового харчування та способу життя, а також є стимулом якомога більше часу проводити надворі, щоб на повну використати можливості фотосинтезу.

Ця робота досліджує розмитість межі між природою та культурою і людиною та машиною. Вона позбавляє ідею природи романтичного ореолу, нагадуючи, що навіть наші тіла можуть стати частиною механізму.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Злет популярності АСМР-відео: країни, тренди та креатори

Якщо ви спитаєте, хто зараз цар гори в сфері АСМР-відео, ви почуєте багато різних відповідей. Але цифри говорять самі за себе.

З 2 червня по 31 серпня відбудеться онлайн-серія Carbon Art Lito 2020

З 2 червня по 31 серпня відбудеться онлайн-серія Carbon Art Lito 2020

Carbon Art Lito 2020 – серія літніх подій, присвячених мистецтву нових медіа. Кожен тиждень, починаючи з червня, учасники події зможуть ...

New Brew. Група Компаній «Нові Продукти» виходить на масовий ринок пива

Група Компаній «Нові Продукти» повідомляє про запуск нового напряму діяльності — виробництва пива. З цієї нагоди в місті Жашкові Черкаської ...