Во-первых, это красиво! (ВИДЕО)

Музыка, спорт, а теперь и «высокая» хореография. Планируя третье, ключевое, событие, мы хотели создать поистине красивое и необычное зрелище, ради которого люди готовы будут собраться даже в субботу в 11 утра.

 Мы отказались от звезд. Не было и эффекта неожиданности. Несколько сотен днепропетровцев пришли утром на площадь, чтобы увидеть романтический танец… Вертикальный танец на стене небоскреба.

 Для Украины это впервые, и способных сделать такое, да еще и передать при этом чувства, оказалось не так много. Нужны были не просто акробаты, а настоящая влюбленная пара. И мы ее нашли! Новыми любимцами Днепропетровска 10 октября стали Алексей и Оксана Куринские.

 Любовь, страсть, нежность, граничащие с риском, – случайные прохожие и те, кто пришел посмотреть специально, наблюдали это действо, которое разворачивалось на высоте 13-го этажа. А мы, как всегда, тихонько снимали в стороне : )

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Як створювалися номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.

KMW Special завершено

14 провідних медіаекспертів з усього світу обговорювали найактуальніші питання аудіовізуальної індустрії – ексклюзивно для глядачів KYIV MEDIA WEEK Special У ...

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 1

Максим Коцюба, Тарас Макар і креативна корпорація WE BAD у спільному проєкті Видавництва «Основи» та Acer

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість. Проєкт ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Дві нові соціальні кампанії, які імітують ігровий інтерфейс

Меню, аватари та повідомлення, які імітують ігровий інтерфейс у відеорекламі, жодним чином не применшують вагомість двох цих історій.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.