Вкусный и ароматный альянс

 С её помощью известная сеть собирается предлагать своим посетителям завтрак и ланч. Данный проект в качестве эксперимента запущен с 25 сентября этого года в трёх точках Starbucks в центре Лондона.

Посетители Starbucks смогут попробовать горячие блюда в удобных контейнерах под названием Pod. Среди таких блюд в меню представлен омлет, цельнозерновые тосты, мюсли, свинина и некоторые новые рецепты, разработанные специально для Starbucks. Стив Флэнаган (Steve Flanagan), директор по маркетингу и категориям продуктов в Starbucks UK, рассказал: «Мы уверены, что великолепный кофе должен сочетаться с прекрасной едой. Поэтому мы в восторге от пробного сотрудничества с Pod».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

KMW Special завершено

14 провідних медіаекспертів з усього світу обговорювали найактуальніші питання аудіовізуальної індустрії – ексклюзивно для глядачів KYIV MEDIA WEEK Special У ...

Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені

4 вересня цього року відбувся національний конкурс пітчингів для стартапів та вже працюючих бізнесів з креативної індустрії Creative Business Cup ...

Український стартап 7gram створює кавові устілки для взуття з одноразових стаканів

Український стартап 7-gram.com змінює світ, переробляючи відходи кав’ярень на устілки з ароматом кави. Одноразовий паперовий стаканчик складається з первинної целюлози ...

Чи здатні періодичні видання вижити без платної підписки?

Найстаріша англомовна газета Гонконгу, вирішила повернутися до платної підписки, ставши знаком того, що якісна журналістика повинна належно оплачуватися.

Міленіали — найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020

Компанія Braze з'ясувала, що саме міленіали, а не покоління Z – найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020 року.

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».