С её помощью известная сеть собирается предлагать своим посетителям завтрак и ланч. Данный проект в качестве эксперимента запущен с 25 сентября этого года в трёх точках Starbucks в центре Лондона.

Посетители Starbucks смогут попробовать горячие блюда в удобных контейнерах под названием Pod. Среди таких блюд в меню представлен омлет, цельнозерновые тосты, мюсли, свинина и некоторые новые рецепты, разработанные специально для Starbucks. Стив Флэнаган (Steve Flanagan), директор по маркетингу и категориям продуктов в Starbucks UK, рассказал: «Мы уверены, что великолепный кофе должен сочетаться с прекрасной едой. Поэтому мы в восторге от пробного сотрудничества с Pod».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...