В это холодное время года все мы тянемся за теплыми шарфами и свитерами. А американская компания Red Heart нашла способ еще немного утеплить все эти вязаные одежки. Она выпустила пряжу Red Heart Heatwave, которая содержит специальное волокно, нагревающееся под ультрафиолетовым излучением.

Даже в пасмурный день такая нить способна нагреться градусов на 10. А стоит человеку зайти в дом, как она моментально остывает. Светочувствительное волокно вплетено прямо в акриловую пряжу, так что стирка свойствам материала не вредит.

Не так давно ученые из Калифорнийского университета добились определенных успехов в создании смарт-одежды, температуру которой можно будет регулировать со смартфона. Но за пределами лаборатории эту разработку пока не увидишь. Так что пока что светочувствительные нити вроде Red Heart Heatwave остаются самым удобным и доступным решением.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...