Facebook планирует в первом квартале 2020-го запустить собственную криптовалюту, которая получит название GlobalCoin. Об этом сообщает ВВС.

Тестирование электронных денег начнется в конце этого года. Сейчас компания ведет переговоры о запуске валюты с ключевыми игроками на рынке, Министерством финансов США по вопросам регулирования и компаниями, в которых можно было бы рассчитываться виртуальными средствами.

Facebook также ведет переговоры с корпорациями, осуществляющих денежные переводы, в частности, с Western Union, так как соцсеть ищет более дешевые и быстрые способы перевода и получения средств для людей, которые не имеют банковского счета.

Кроме того, в планах Facebook – наладить систему обмена долларов или иных валют на виртуальные деньги.

Фото: Getty images

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...