Україна на London Tech Week: перший національний павільйон та досягнення учасників

Україна вперше презентувала національний павільйон на міжнародній технологічній конференції в Лондоні. Британські інвестори дізналися про потенціал tech-екосистеми України і відзначили стартап Competera другим місцем в рамках Startup Elevate. Велику роль в цьому зіграла підтримка держави, бізнес-спільноти та громадських організацій.

Українці не вперше беруть участь в міжнародних технологічних івентах. Самостійно IT-проекти вже були представлені в рамках Web Summit, The Next Web, Emerge, CES та інших. Проте, національні павільйони на таких виставках — рідкість, за винятком кількох павільйонів на CES.

DSC08589 - Україна на London Tech Week: перший національний павільйон та досягнення учасників

До червня 2019 року Україна не була представлена в такому форматі на інших технологічних заходах. Саме тому стенд на London Tech Week справив враження на гостей і учасників івенту.

Участь українських проектів організували Посольством України у Великій Британії, Офісом просування Експорту, Kyiv IT Cluster та UTEW , за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Створення національного павільйону і проведення івенту переросли в проект Ukrainian Days at London Tech Week.

Держава, бізнес-ком’юніті, громадські організації та донори об’єдналися для створення всеукраїнського павільйону. На стенді були представлені такі компанії: Sigma Software, Grammarly, Competera, AllStarsIT Ukraine, UGears, RAWR, TechMagic, Sannacode, Unicsoft. Також в рамках українських днів у Лондоні організатори провели British-Ukrainian Tech Night, партнером якої виступила компанія Sigma Software і британська tech-спільнота Minibarlabs. Інформаційними партнерами подій виступили UVCA, London Tech Advocates, The FinTech Times і журнал Future.

DSC07890 - Україна на London Tech Week: перший національний павільйон та досягнення учасників

Мета участі в London Tech Week — презентація українських стартапів, продуктових і сервісних компаній, отримання контактів потенційних клієнтів, інвесторів, вихід і посилення позицій на ринку Великобританії. Один з важливих результатів української команди — перемога  SaaS-продукту Competera на конкурсі Startup Elevate. Проект увійшов до трійки кращих стартапів серед 60 представлених міжнародних компаній. До складу журі входили технологічні організації та представники світових венчурних фондів. Генеральну підтримку London Tech Week надали Microsoft, IBM, Oracle та SAP.

«Для Kyiv IT Cluster це був перший досвід подачі заявки на грант. Ми раді, що нам вдалося організувати саме національний павільйон. У всіх нас була єдина мрія — показати колосальний потенціал України в технологічній сфері», — зазначила Наталія Вєрємєєва, СЕО Kyiv IT Cluster і національний координатор Експортною Стратегії для IT-сектора.

Організатори обговорили результати на зустрічі 2 серпня в Coworking Platforma Leonardo. Вільям Сіз, директор Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» так прокоментував мету українського павільйону:

«Программа USAID “Конкурентоспроможна економіка України” підтримує розвиток провідних галузей України, зокрема IT. Мета участі в заході — підвищити продажі, конкурентоспроможність регіону і залучити інвестиції».

Конференція допомогла українським компаніям побудувати відносини з потенційними партнерами на міжнародному ринку.

«Ми познайомилися з великими ритейлерами, командами продуктових компаній з Європи і США,”відвезли” додому 14 лідів, 8 з яких перейшли на стадію активних продажів. Присутність на великих галузевих івентах допомагає нам зміцнюватися на світових ринках, тому ми будемо раді продовжувати співпрацю з українським павільйоном», — зазначила Дар’я Самокиш, PR & Brand Manager в Competera.

«Ми підвищили впізнаваність компанії на ринку Великобританії, отримали ефективний  майданчик для бізнес-знайомств і завдяки British-Ukrainian Tech Night і українському павільйону на виставці TechXLR8. Крім того, подібні ініціативи підсилюють технологічну екосистему України і покращують сприйняття країни на іноземних ринках», — прокоментувала Олександра Говоруха, Head of Growth in the UK & Israel в Sigma Software і співзасновниця спільноти UTEW TechTribe.

DSC08323 - Україна на London Tech Week: перший національний павільйон та досягнення учасників

London Tech Week відвідали 15 тис. Гостей, 600 спікерів і 300 експонентів. На стенді, який розмістили на головній алеї, Kyiv IT Cluster і Офіс просування Експорту розповідали про ключові IT-хабах України, а компанії-учасники представляли свої високотехнологічні продукти і послуги.

Участь в London Tech Week — трамплін для компаній, які виходять на нові міжнародні ринки. Створення національного павільйону підвищує впізнаваність України як серйозного гравця на світовій арені, провайдера якісних і інноваційних IT-рішень.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Креативна Європа» в Україні проведе серію онлайн-нетворкінгів Matchmaking with Creative Europe

Цієї осені 12 національних бюро програми ЄС «Креативна Європа» з усього континенту об’єднають зусилля, щоб побудувати нові зв’язки між представниками ...

Lynxlive_1

Фестиваль креативності Dubai Lynx проведе в жовтні онлайн-захід Lynx Live Virtual

Онлайн-захід Lynx Live Virtual відбуватиметься 5–7 жовтня. В цей час платформа LIONS Live зосередить свою увагу на контенті, пов’язаному з регіоном MENA.

як пройшов освітній саміт Make it in Ukraine 2020

Українські IT- та Digital-фахівці зазирнули у майбутнє: як пройшов освітній саміт Make it in Ukraine 2020

19 вересня відбувся перший освітній онлайн-захід Make it in Ukraine 2020. Його мета — допомогти українським фахівцям з IT та Digital професійно зростати та знаходити гідну ...

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon завершено

Статистика KYIV MEDIA WEEK Global Marathon: 10-й ювілейний міжнародний медіафорум зібрав майже 3000 учасників із 52 країн світу! 14 вересня ...

KMW Special завершено

14 провідних медіаекспертів з усього світу обговорювали найактуальніші питання аудіовізуальної індустрії – ексклюзивно для глядачів KYIV MEDIA WEEK Special У ...

Андріївський узвіз запрошує на святкування Дня народження

Традиційно на початку вересня вулиця-символ Києва, Андріївський узвіз, святкує свій День народження! 12 вересня кияни та гості міста запрошуються долучитися ...