Україна на London Tech Week: перший національний павільйон та досягнення учасників

Україна вперше презентувала національний павільйон на міжнародній технологічній конференції в Лондоні. Британські інвестори дізналися про потенціал tech-екосистеми України і відзначили стартап Competera другим місцем в рамках Startup Elevate. Велику роль в цьому зіграла підтримка держави, бізнес-спільноти та громадських організацій.

Українці не вперше беруть участь в міжнародних технологічних івентах. Самостійно IT-проекти вже були представлені в рамках Web Summit, The Next Web, Emerge, CES та інших. Проте, національні павільйони на таких виставках — рідкість, за винятком кількох павільйонів на CES.

До червня 2019 року Україна не була представлена в такому форматі на інших технологічних заходах. Саме тому стенд на London Tech Week справив враження на гостей і учасників івенту.

Участь українських проектів організували Посольством України у Великій Британії, Офісом просування Експорту, Kyiv IT Cluster та UTEW , за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Створення національного павільйону і проведення івенту переросли в проект Ukrainian Days at London Tech Week.

Держава, бізнес-ком’юніті, громадські організації та донори об’єдналися для створення всеукраїнського павільйону. На стенді були представлені такі компанії: Sigma Software, Grammarly, Competera, AllStarsIT Ukraine, UGears, RAWR, TechMagic, Sannacode, Unicsoft. Також в рамках українських днів у Лондоні організатори провели British-Ukrainian Tech Night, партнером якої виступила компанія Sigma Software і британська tech-спільнота Minibarlabs. Інформаційними партнерами подій виступили UVCA, London Tech Advocates, The FinTech Times і журнал Future.

Мета участі в London Tech Week — презентація українських стартапів, продуктових і сервісних компаній, отримання контактів потенційних клієнтів, інвесторів, вихід і посилення позицій на ринку Великобританії. Один з важливих результатів української команди — перемога  SaaS-продукту Competera на конкурсі Startup Elevate. Проект увійшов до трійки кращих стартапів серед 60 представлених міжнародних компаній. До складу журі входили технологічні організації та представники світових венчурних фондів. Генеральну підтримку London Tech Week надали Microsoft, IBM, Oracle та SAP.

«Для Kyiv IT Cluster це був перший досвід подачі заявки на грант. Ми раді, що нам вдалося організувати саме національний павільйон. У всіх нас була єдина мрія — показати колосальний потенціал України в технологічній сфері», — зазначила Наталія Вєрємєєва, СЕО Kyiv IT Cluster і національний координатор Експортною Стратегії для IT-сектора.

Організатори обговорили результати на зустрічі 2 серпня в Coworking Platforma Leonardo. Вільям Сіз, директор Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» так прокоментував мету українського павільйону:

«Программа USAID “Конкурентоспроможна економіка України” підтримує розвиток провідних галузей України, зокрема IT. Мета участі в заході — підвищити продажі, конкурентоспроможність регіону і залучити інвестиції».

Конференція допомогла українським компаніям побудувати відносини з потенційними партнерами на міжнародному ринку.

«Ми познайомилися з великими ритейлерами, командами продуктових компаній з Європи і США,”відвезли” додому 14 лідів, 8 з яких перейшли на стадію активних продажів. Присутність на великих галузевих івентах допомагає нам зміцнюватися на світових ринках, тому ми будемо раді продовжувати співпрацю з українським павільйоном», — зазначила Дар’я Самокиш, PR & Brand Manager в Competera.

«Ми підвищили впізнаваність компанії на ринку Великобританії, отримали ефективний  майданчик для бізнес-знайомств і завдяки British-Ukrainian Tech Night і українському павільйону на виставці TechXLR8. Крім того, подібні ініціативи підсилюють технологічну екосистему України і покращують сприйняття країни на іноземних ринках», — прокоментувала Олександра Говоруха, Head of Growth in the UK & Israel в Sigma Software і співзасновниця спільноти UTEW TechTribe.

London Tech Week відвідали 15 тис. Гостей, 600 спікерів і 300 експонентів. На стенді, який розмістили на головній алеї, Kyiv IT Cluster і Офіс просування Експорту розповідали про ключові IT-хабах України, а компанії-учасники представляли свої високотехнологічні продукти і послуги.

Участь в London Tech Week — трамплін для компаній, які виходять на нові міжнародні ринки. Створення національного павільйону підвищує впізнаваність України як серйозного гравця на світовій арені, провайдера якісних і інноваційних IT-рішень.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Креативна Європа» організовує відкритий воркшоп «Міжнародна мобільність для митців»

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, яка фінансує дану програму мобільності, 25 лютого проведе безкоштовний онлайн-воркшоп «Міжнародна мобільність ...

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Як монетизувати сайт у 2021 році

Як монетизувати сайт в 2021 році? Безкоштовний вебінар для паблішерів

17 лютого о 16.00 в Admixer Academy пройде безкоштовний вебінар «‎Як монетизувати сайт у 2021 році? Головні тренди, технології та ...

Ukrainian Creative Stories 2021: прийом робіт розпочато

Відразу три рекламних фестивалі креативності – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: the Very Best of 2021 ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...