У Siri и Google Assistant появился конкурент (ВИДЕО)

Как сообщают представители компании, Bixby будет отличаться от аналогичных помощников Siri и Google Assistant в Pixel и Pixel XL. Если Siri предназначен для поисковых запросов, то Bixby —для управления функциями самого смартфона. Технология сможет выполнять почти все действия обычного пользовательского интерфейса. Такой смарт-помощник позволит владельцам смартфонов перейти с ручного ввода информации на голосовой. Также Bixby будет понимать команды, даже не имея всей необходимой информации.

Среди других возможностей виртуального ассистента: отправка фотографий и сообщений другу с помощью голосовых команд без перехода в другое приложение.  

Поначалу новая функция будет доступна только для владельцев новых флагманских смартфонов Galaxy S8 и S8+, презентация которых состоится 29 марта. В будущем разработчики планируют адаптировать Bixby и для других устройств.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.