Танго со смартфоном(ВИДЕО)

Технология дополненной реальности Tango долгое время разрабатывалась как экспериментальный проект, однако осенью 2016 года официально была выпущена пользовательская версия. Tango позволяет мобильным устройствам точно отслеживать перемещение в пространстве, строить трехмерную карту окружающего мира в режиме реального времени, а также привязывать к этой карте различные виртуальные объекты. Для работы AR-технология требует установки дополнительных датчиков, а также использования Tango-совместимого процессора, поэтому подавляющее большинство серийно выпускаемых мобильных устройств вплоть до недавнего времени не поддерживают технологию.

Zenfone AR, разработанный Asus, оснащен процессором Snapdragon 821, в зависимости от конкретной модификации в смартфоне будет установлено шесть или восемь гигабайт оперативной памяти, а также от 32 до 256 гигабайт встроенной памяти. Экран диагональю 5,7 дюйма обладает разрешением 2560×1440.

Основная 23-мегапиксельная камера расположена на одном блоке с сенсором глубины и датчиком движения, которые используются для работы с дополненной реальностью. Благодаря мощному процессору смартфон может также использоваться для работы с виртуальной реальностью в очках Google Daydream или Cardboard.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...